Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony csajok kevesebbet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony csajok kevesebbet análoznak?

Figyelt kérdés
Hogy van ez? Kisebbek, törékenyebbek, ezért kevesebbet is csinálják, vagy ez ettől teljesen független?

2018. jún. 26. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Nekem vékony csajom van engedi rendesen. Csak be kell járatni meg olajozni. Kevesebb a széklet is mi rátapad a farkamra a vékony lányoknál mert jobban át lehet mosni őket. Egyénfüggő ki hogx engedi nincs köze a testalkathoz.ha a barátnőmnek megvan a havija akkor még a fenékbe megengedi.
2018. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a vékony csajoknak is ugyanakkora fér be, vagy azért egy méretesebbet már kevésbé hajlandóak beengedni oda?
2018. jún. 26. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyanakkora. hiába ducibb egy lány az ánusz attól még ugyanakkora. Attól függ mekkora fér be, hogy mennyit játszottál előtte vele. Érdemes ujjal próbálkozni , folyamatosan kicsit tágítani, ellazítani és jól kiolajozni a lyukat. Nem szabad ajtóstul a házba rontani , ugyanannyi felkészülés kell oda mint a puniba hajtáshoz, csak itt még pluszba ott van a higiénia , mint tényező , amit ugye nem lehet elhanyagolni.


eleinte én se csináltam a barátnőmmel egy évig könyörögtem neki. Volt kis felkészülés, aztán amikor először csináltuk, utána ő is szerette volna. Először tartanak tőle sokan, de aztán sok csaj rájön, hogy bizony jó dolog. nekem átlag méretű, de bemegy tövig neki. csak kicsit lassabban kell dolgozni és finomabban.


a recept adott


hajrá :)

2018. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!