Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos megtudtam, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Erna kérdése:

Sajnos megtudtam, hogy a párom a munkatárs nőjével kavar, de nem vallja be. Ti mit tennétek a helyemben? Érdemes még várnom, vagy csak magamat kínzom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is elnézéseteket kérem, hogyha hosszúra és panaszkodósra sikeredik a kérdésem, de úgy érzem, hogy lelkileg teljesen összetörtem, és nincs kivel megbeszélnem. A napokban derült ki, hogy a párom teljesen "rákattant" az egyik fiatal munkatárs nőjére (nálam 2 évvel fiatalabb, az egyik főnök lánya). Egyfolytában üzenget neki facebookon, és már többen is látták őket nyilvánosan együtt (csókról és egyébről nem tudok, úgy érzem, hogy ez még nagyon kezdeti szakasza a bontakozó kapcsolatuknak). Rákérdeztem a páromnál, hogy mi a célja velem és a kollégájával? Láthatóan ideges volt, de semmit sem vallott be, mindent tagadt, hogy "ne higgyek a rossz pletykáknak.". Azt mondja még mindig velem akar lenni, de nagyon elkeserít, hogy egész nap dolgozik, és már lassan engem fel sem hív, nem is ír, nem keres semmilyen formában. 4,5 éve vagyunk együtt a párommal, mindeddig úgy éreztem, hogy boldog párkapcsolatban élünk, és most mintha egy világ omlott volna bennem össze. Az állásomat is elveszítettem 1,5 hete, most pedig ez...szörnyen érzem magam. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek van esélye még a kapcsolatunknak, vagy ha teljesen megszédítette a kolléga, akkor esélytelen? Mikor együtt vagyok a párommal, látszólag bújik meg úgy csinál mintha szeretne, de ezek után nagyon meginogott a bizalmam. Tudom, hogy ez még egyeseknél nem számít megcsalásnak, de érzelmileg és lelkileg engem ez nagyon megvisel. Gyötör a féltékenység, hogy én egész nap egyedül vagyok, munkát keresek, miközben bármelyik percben eltudnám sírni magam, mert tudom, hogy Ők ketten milyen jól elvannak, úgy, hogy az egyáltalán nem érdekli őket, hogy én is létezem. :( Kérlek Benneteket, hogy a sértő, lebecsmérlő kommentektől kíméljetek, sajnos már teljesen elkeseredtem így is. Köszönöm szépen a segítségeteket, a tapasztalataitokat előre is! Én 24/L, a párom 26
2018. jún. 28. 14:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az persze kimaradt, hogy minderre munkaidőben érnek rá.
2018. jún. 28. 14:25
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha már kikacsintgat, akkor eléggé úgy tűnik, hogy a vége felé jár a kapcsolatotok.

Sajnos a munkahelyen össze van zárva más emberekkel és óhatatlanul is kialakulhat bármiféle viszony.

De az is lehet, hogy csak elüti az időt.

Én a főnökömmel szűrtem össze a levet, de akkor nekem nem volt senkim.

2018. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a nővel. Persze normálisan, de ha tényleg van valami, a szemére vetheted. Na meg azt, hogy ő, hogy érezne ha vele tennék ezt. Ha pedig nincs semmi, akkor vaklárma, de ha te bizonytalan vagy, párod is furcsa, akkor végül is jogosan járnál a végére.
2018. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak magadat kínzod

Ha ez a pasi nem szeret nem tisztel annyira h melletted képes más nővel ....akkor ez a pasi lapát

Fiatal vagy előtted azélet ne rontsd el egy pasi miatt

24N

2018. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Sajnos észrevettem, hogy a nőnek mindent elmond, azt is, hogy rákérdeztem kettőjükre...és kinevettek.
2018. jún. 28. 14:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért kell egész nap együtt lenniük, és kétértelmű üzeneteket küldözgetniük (igen, tudom, hogy ez most sokaknak nem lesz szimpatikus, de sajnos észrevettem).
2018. jún. 28. 14:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha téged mar nem hivogat , nem ir , habar azelött csinalta , akkor a masikat hivogatja

Valami miatt azt meg akarja hóditani

Összegyült most neked egy kicsit a gond az életedben

Várd ki a végét

2018. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

Nehéz lehet most neked. Éppen ezért beszélj / beszélgess valakivel, aki esetleg kívülről látja a kapcsolatotokat, és az egész helyzetedet, és tud pártatlanul, józan tanácsot adni.


Innen a képernyő mögül elég nehéz - és ne is fogadd meg egyiket se 100%-ban, inkább nézőpontkánt tekints ezekre a válaszokra; az enyémre is :)


Nyilvánvaló, hogy nem érzed jól magad a munkád elvesztése miatt, ezért talán kicsit érzékenyebb is vagy a kelleténél. Pont most van szükséged otthon egy kis plusz figyelemre, törődére, gondoskodásra, amit a párod nyilvánvalóan nem ad meg neked.


Ha nem lenne a munkahelyi gyanú, akkor képes lenne plusz figyelmet szentelni neked ebben a helyzetben? Van ebben tapasztalatod - a kapcsolatotokat illetően? Voltál már nehéz helyzetben, amikor ő adott plusz figyelmet, támogatást?


A munkahelyen össze vannak zárva az emberek, igen. Sok dolgot megbeszélnek a magánéletükről is, sőt elviccelődnek egymással - akár még flört is lehet, de ha normális az ember, akkor nem kezd ilyen módon kapcsolatba, kalandba. Kockáztatja a karrierjét, a kapcsolatát, és egyáltalán nem a legokosabb munkahelyen "csajozni". Ettől még a poén, meg az üzengetés mehet - ha hallanád mi miket engedünk el az irodában :DD...


Egyébként fontos neki a munkája? A munkahelye? Olyan típus, aki bekockáztatná felelőtlenül a karrierjét egy kalandért? Pláne a főnök lányával?? Jóban van a főnökével? Jóban akr lenni vele? Előrejutást remélhet ettől?? (Kétlem, ha főnökként valaki a lányommal kezdene... annak nem lenne könnyű a karrierútja...)



Elképzelhető, hogy csak "egybevágnak" ezek a dolgok, és nagyobbnak tűnnek mint amilyenek?

Vagy megerősítettek a kérdések abban, hogy VALÓBAN azt az utat járja, amit feltételezel?


Beszélgessetek. Egy pohár bor mellett, vagy forrócsoki, vagy bármi amit szerettek, ami kicsit ellazít. Őszintén, vesztenivaló nélkül. Mondd el neki mit és mi miatt érzel úgy ahogy.

Hallgasd meg, és értsd meg amit mond.

Azután már hozhatsz egy biztos döntést, ami lehet a kapcsolat lezárása is, és lehet a megújítása-, megerősítése is, mert őszintébbek lehettek egymáshoz, és MINDENT meg tudtok beszélni.


Remélem találsz a soraim között segítő kérdést :)


Sok sikert!


F40

2018. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, a meglátásaitokat és a tapasztalataitokat. Utolsó válaszoló, Neked külön köszönöm, hogy ennyire részletesen és őszintén, ítélkezés nélkül megosztottad velem a nézőpontjaidat. Remélem ma este sikerül végre tisztán látnom...még ha fájdalmas is lesz. :(
2018. jún. 28. 15:33
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan, ti normálisak vagytok válaszolók?!

1. Szerintetek az használ, hogy a kérdezőben tovább mélyítsétek a kétkedést?

2. Ez alapján ti tényleg egyből ráhúzzátok a másik félre, hogy kész ennyi, ő megcsalja?

Szerintem el kéne olvasnotok még egyszer az egészet...

Teljesen egyértelmű, le is írtad és elég nagy hangsúlyt is fektettél rá, hogy alapból milyen állapotban vagy. Alapvetően most egy labilis lelkiállapotú időszakban vagy, amikor ilyenek mennek a kis buksidba. Attól még, hogy régen többet írogatott, vagy írt az nem azt jelenti, hogy van valakije. Miért ne lehetne jóban egy nőnemű emberrel a munkahelyé. Te magad is mondtad, hogy nem látott senki semmi konkrétat. Van neked fogalmad, hogy pont így hány emberrel hoztak össze, illetve hány ismerősömmel történt ez meg? A féltékenykedést is mind megkaptuk alaptalanul. Bár néhány esetben nem teljesen alaptalanul, mert volt vonzalom, de történni, akkor sem történt semmi.

A másik, hogy nem gondolnak bele hogy veled mi van... Tudod ők dolgoznak és ha éppen nem dolgoznak, akkor is a munkahelyi légkörre van átállva a gondolatuk. Ebből amit a végén írtál abból azt látom, hogy ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN! Velem foglalkozzon mindenki, engem pátyolgasson és engem sajnáljon. Ez lehet kegyetlenül hangzik, de akkor is így van. Azt is megértem, hogy miért van így, sokan túl esünk ilyeneken, de ezt meg kéne látni. Nem érdekel a lepontozás, kanos hülye gyerekektől, akik vagy szánalmas módon akarnak lehetőséget azzal, hogy "megmutatják" milyen jók, vagy egyéb férfiaktól, akik ettől érzik magukat valakinek, hogy ők a nőkkel vannak és ők hihetetlen faszák. Továbbá nem érdekelnek azok a nők sem, akik reflexből úgy állnak hozzá akármit is látnak, "persze a szemét pasik", miközben valószínű már több férfival bántak el és voltak önzőbbek mint fordítva. Az igazság ami számít és az az, hogy fel kéne ismerned a saját helyzeted és nem szabadna elhamarkodottan ítéletet mondani. Mert lehet, hogy az amúgy teljesen jó kapcsolatot most fogod megsebezni

2018. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!