Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagáljak a munkatársnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a munkatársnőm provokációjára?

Figyelt kérdés
Férfiként egy nővel dolgozom egy irodában. A hölgy harisnyamániás és miniszoknya-mániás, mindennap kérdezgeti, hogy milyennek találom az új harisnyáját meg a nemrég vett miniszoknyáját. Odaáll elém és mutogatja nekem a lábait. Közben mosolyogva fürkészi az arcomat, a tekintetemet. Naponta hússzor odaül mellém, látványosan keresztbe teszi egymáson a lábait, feljebb húzza a miniszoknyáját és úgy kér tanácsot szakmai kérdésekben. Ha ebédelni megyünk (mert együtt ebédelünk nap mint nap), akkor is a többi nő lábait nézi, a sajátjához hasonlítgatja őket, és engem is folyton kérdezget, hogy jobb lábai vannak-e, mint X-nek vagy Y-nak. Mit csináljak? Azt szeretné, ha megsimogatnám a combjait? Vagy nem? Állítólag az előző irodában (ahol korábban ült) ugyanígy viselkedett, majd amikor egy férfi kolléga megsimogatta a lábait, akkor hisztériázott, hogy zaklatják. Nem akarom kirúgatni magam miatta. De miért viselkedik így? Miért jó neki, hogy másokat csapdába csal?

2018. márc. 28. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az önmaga szórakoztatására csinálja.,.legyezgeti az egóját..Hogy Ő aztán kikúrt jól néz ki..Egy istenő akiért mindenkinek oda kell lenni...Kb.
2018. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos, folyton visszaigazolást, pozitív megerősítést vár, különben nem érzi magát nőnek.

Az ilyentől MENEKÜLNI kell. Max. 1 alkalom, amikor adsz neki egy jó adag... "pozitív megerősítést".


Különben meg, ilyenkor nem teszel utalásokat, amiből kiderülne mit is akar? Végülis ő dobálja folyton a magas labdát. Erre nem reagálni... töketlenség lenne

2018. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

1, Mi van akkor, ha ez egy trollkérdés?;

2, Én ilyen nőt nem gondolnék, hogy lenne ebben az országban, aki lábmániás lenne;

3, Ha esetleg igaz, akkor csakis az a szándéka, hogy csapdába csalja a másikat, magyarán dodzsemezik. Talán mert egyedül akarna dolgozni azon a helyen...

2018. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Elèg beteg lehet agyilag az a nő.Ha ez a viselkedés zavar téged akkor mond meg neki.Itt tulajdonkèppen ő "zaklat" tèged.
2018. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Mivel a nőnek volt már ebből incidense korábban, én mindenképp elmondanám a helyzetet főnökömnek, és hangfelvételt is csinálnék róla. Illetve a nő "akcióiról" is. Ha beüt a baj, és esetleg téged is megvádol zaklatással (ki tudja miért), akkor van valami a kezedben, és egy munkaügyi per lehetőségétől tartva kirúgás helyett remélhetőleg szétültetéssel orvosolják a dolgot.
2018. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

En tuti egy irodai.bemutato kozben kernem hogy teljes egeszeben latnom kellene combtoig azt a labat harisnyaval hogy tudjam mirol beszelunk. Ha felhuzza a szoknyajat akkor tudod mi a.dolgod: az anyagat ellenorzod kezzel es fixaljatok, hogy melo utan kinel lesz folytatas. Ha elsore nem teszi meg akkor masnap ujra elmondanam neki ezt a dolgot.

Addig meg csak semlegesen valaszolnek.

2018. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

" kernem hogy teljes egeszeben latnom kellene combtoig azt a labat harisnyaval hogy tudjam mirol beszelunk. Ha felhuzza a szoknyajat akkor tudod mi a.dolgod"


2-es vagyok, igen, ilyesmire gondoltam.

Nyílt provokációra kemény kezdeményezés. :-)

2018. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez a nő vagy beteg vagy gonosz. Nem tudom eldönteni, melyik. Csak simán szűzk+rva, aki csábítgat, de megijed, amikor az elcsábított ki is mutatja a tetszését, vagy pedig egy gonosz, aljas csapdakészítő, aki így akar engem kirúgatni. Közben arra is célozgat, hogy az a férfi, aki nem őrül meg az ő combjaiért, csak meleg lehet. Újabban ezt terjesztgeti rólam. Ha megfognám a combjait, akkor meg kirúgatna. Ó, de elegem van már az összes nőből!
2018. márc. 28. 14:15
 9/18 anonim ***** válasza:

"az a férfi, aki nem őrül meg az ő combjaiért, csak meleg lehet."


Ez inkább beteg. El van ájulva saját magától, és elvárja, kikényszeríti hogy a környezete is ajnározza őt.


Még egyszer mondom, nem kell letaperolni, elég egy kemény, félreérthetetlen beszólás, utalás. Mondjuk a szoknya felhúzásos duma, az elég egyértelmű...

Azt ne mondd nekem, hogy emiatt ki tud rugatni.

2018. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
90%

Nárcisztikus. Remélem a szó mond valamit.


Egyszerűen lexarod, és kalap.

2018. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!