Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lehet vajon ez? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet vajon ez? 19/L

Figyelt kérdés
Mar kb 5napja faj a csiklom de nem tudom mitol. Nem csinaltam semmi olyat es hirtelen elkezdett fajni. Ha hozzaerek nagyon faj illetve neha csak siman is erzem :( masztizni nem masztiztam mostansag igy nem tudom h mitol lehet..nemi eletem meg tobb honapja volt legutobb. Tapasztaltatok mar ilyet?
2018. jún. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Menj el dokihoz 😟
2018. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy nőgyógyász sokkal szakmaibb szemmel tudna segíteni a problémádon, mint a gyakori elmebeteg társualata
2018. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz minél előbb! Ha tényleg nagyon fáj ha hozzáérsz és tényleg nem gyötörted meg korábban semmivel akkor valami begyulladt ott a környéken. Orvos!
2018. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. Erdemes ezzel elmenni nogyogyaszhoz? Mivel most kerdeztem utanna, es felfazastol is fajhat. En meg 3napja felfaztam..
2018. jún. 28. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfázás miatt fáj annyira a csiklód, hogy nem bírsz hozzáérni akkor az már nem egy sima szokásos felfázás. Nagyon is ajánlott nőgyógyászhoz menni minél előbb.
2018. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
ha a cigi csikk egy egy ló találkozik az a csikló?
2018. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!