Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon tetszek neki, vagy csak bámulhatnéka volt? Nekem azóta is a fejemben jár xS Ha létezik szerelem első látásra, akkor ez az! ^^ Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tetszik egy lány, nem tudom hogy hívják, vagy hogy hány éves, eddig egyszer láttam, de azóta csak ő jár a fejemben ^^ Múltkor mentem a boltba, kinyitom az ajtót, és ő ott állt a kassza mellett, ránéztem, ő is rám, új dolgozó mert eddig nem láttam. Na, szóval én megyek is tovább mert olyan látványosan nem szerettem volna bámulni, erre ő is megindult a polcok felé, ott igazította az árut a polcon, én közben egy párszor azért rápillantottam, de észre vettem, hogy Ő is nézeget, közben pakoltam a kosárba amit venni kellett, még amíg összeszedtem a cuccokat, addig "nézegettük" egymást, de szemkontaktus nem volt, nagyon zavarban voltam xD Amikor már végeztem, beálltam a kasszába, Ő még mindig pakolászott, de ráláttam a sorra, és Ő is a pénztárra, úgy kb. 20 méterre voltunk egymástól, de ott már egyenesen rám nézett, a szemembe, én is, de Ő közben pakolt is és csak akkor láttuk egymást amikor áruért nyúlt a kosárból, ez így ment ameddig nem fizettem, akkor idaáltam a "pakoló" részhez, elkezdtem pakolni, de közben végzett Ő is, és vissza ált a másik pénztárba, ahogy jött velem szembe, egyre közelebb a földet nézte, meg így tekingetett máshova, de néha rámpillantott, és amikor fordult be előttem a pénztárhoz (ami kb. 4 méterre volt tőlem) azért rám nézett, ez egy kb. 15 másodpercig tartott, egymás szemébe néztünk, és aztán beállt nekem háttal a pénztárba, de valamit matatott ott, és közben megint rám nézett.. Akkor láttuk egymást először, én azóta voltam már ott, de őt sajnos nem láttam... Szerintetek azért nézett ennyire mert tetszettem neki? Egyébként nem mosolygott meg semmi, láttam rajta is hogy zavarban volt, de próbálta leplezni, olyan cuki volt ^^ Legyetek szívesek értelmesen válaszolni, köszönöm előre is! ^^ Ui: A hibákért és a rossz fogalmazás miatt bocsi!

2015. okt. 15. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért nézett, mert az eladók feladatkörébe beletartozik, hogy figyeljék a vásárlókat, nem akarnak-e elcsenni 1-2 dolgot.. kicsit túlkomplikálod szerintem, hogy néha rád nézett pár másodpercre ez még nem jelent semmit. Legalább mosolygott, vagy úgy láttad zavarban van? Mert ha még ez sem, akkor csak képzelődsz.
2015. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igazából a boltban van biztonsági őr, szóval a lopás miatt nem nézhetett.

Mint fentebb említettem, igen, láttam rajta hogy zavarban van, nem mosolygott, mert próbált semleges maradni. ^^ Elég sokszor, majdnem minden nap járok oda, eddig más nem nézett így. ^^

2015. okt. 16. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!