Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vastag szemöldökű lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vastag szemöldökű lányok nem borotválják a puncijukat, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed?
2018. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó hülyeség, semmi összefüggés nincs.
2018. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem azok is válaszolnak akik már láttak puncit élőben.
2018. jún. 28. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

hát azt, hogy aki szereti a vajas kenyeret, az nem jár autóval. kb ennyi az összefüggés a kettő között.

valószínű te nem láttál még puncit, vagy ha igen, akkor sincs sok fogalmad a női nemről.

üdv. egy punci tulajdonos

2018. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem "vastag szemöldökű" barátnőm van és lent olyan kopasz mint a babapopsi.


És ezt nem gondolom róla hanem látom.

De képzeld, tényleg nincs köze hozzá. Miért nem a hónaljszőrhöz van köze szerinted? Vagy bármi máshoz?

2018. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező te helyből vagy ilyen hülye vagy nekifutásból? Nekem olyan szemöldököm van hogy mindenki irigyli hogy nem kell befessem, meg formázzam, mert izlésésen vastag, és természetesen sötét színű, és szeretem is így.De alul meg teljesen sima vagyok. Szóval nem tudom honnan szedtél ilyen baromságot -.-
2018. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem vastag a szemöldököm és mindig is borotváltam. Én sem értem hogy jönnek az ilyen kérdések. :D
2018. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

6/7 - jún. 29. 00:13

Vastag szemöldököd - de teljesen csupasz vagy.

Sajnálatos, hogy nem nő semmi szőröd...? (Avagy művileg vagy ilyen csodás "szép"?

2018. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi van??

Vagy arra utalsz, hogy akik nagyon vastagra festik, fesulik, azoknak van-e mu pinaszoruk?

2020. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem thesa. Alig van szemoldokom. Olyan vekony es szoke. Es kepzeld, olyan dzsumbuj van alattam mint annak a rendje. Nincs osszefugges.
2020. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!