Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálhatnék máshogy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék máshogy? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok, igaz eddig csak lányokkal volt komoly kapcsolatom, viszont mostanában elkezdtem férfiakkal is találkozni/ismerkedni.. Mikor találkozásra kerül a sor, talán tudatosan, de van egyfajta szorongás bennem, hogy ha nem küldöm a szexuális érdeklődést felé, akkor már nem is leszek izgalmas neki.(ha nagyon tetszik általában kezdeményezem a csókot, fogdosom, stb) Eddig a férfiaknak sosem kellettem komoly kapcsolatra, lehet ezért van bennem ez az érzés, hogy én csak ennyire kellhetek, nem érek többet egy alkalomnál. Viszont ezért minden komolyabb szándékú srác visszautasít vagy szintén kihasznál, mert látja hogy "könnyűvérű" vagyok. Pedig vágynék egy normális, mély kapcsolatra, csak így nehéz, hogy ez van bennem.. Úgy érzem sose leszek képes normális kapcsolatot létesíteni férfival.

2018. jún. 29. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél közönséges hagyd hogy a pasi udvaroljon egy kicsit had táncoljon körbe

Aztán add be a derekad

24N/Bi

2018. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindjárt az alfeledet tolod a kapcsolatba akkor elfogadják és odébbállnak. Tehát sok múlik rajtad is, hogy mi lesz egy kapcsolatból
2018. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!