Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bejönnek a motorosok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a motorosok?

Figyelt kérdés

Bejönnek nektek még a sportmotoros bőrszerkós srácok, vagy már elmúltak azok az idők? Lehet más stílusú motoros is csak én ezt a kategóriát képviselem!


(Nem kell privát nem szeretnék barátnőt)!!!


2018. jún. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én motoros lány vagyok, de a bőrszerkó számomra nem vonzó.

Tudom mi van alatta nagy melegben :)

Egyébként szeretem a motorosokat, és nem csak azért, mert én is az vagyok

2018. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy az "férfiak megmentője"? :D
2018. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de feladtam, úgyhogy továbbra sem szeretnék barátnőt csak a motorommal foglalkozom!
2018. jún. 29. 14:26
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként az Idegbetegmotoros@gmail.com

on folytatom a pályafutásom mert innen kitiltanak még egy olyanért mint a tegnapi!

2018. jún. 29. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki a franc akarna ezért neked privit írni. XD Amúgy meg nem. Legalábbis ez a bőrszerkó, elég taszító számomra.
2018. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
El nem tudom képzelni mért hiszi azt valaki hogy az bárkinek vonzó lehet mert valaki egyfajta járművel közlekedik.Egy kívülállónak egy motoros tudod hogy fest : röhejesen ,szánalmasan.Azt hiszed bárki valamiféle hőst lát benned tudod mit lát egy nyomorultat aki csak azzal tud előhozakodni hogy ül egy motoron .Itt pozitívum max az lehet hogy összespóroltad az árát.
2018. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El vagytok tévedve én kíváncsiságból kérdeztem! Nem azért ülök motorra, hogy imponáljak valakinek is! És nem is azért, hogy közlekedjek vele, a mi azért ülünk motorra mert élvezzük az adrenalint és a veszélyhelyzetet! Ezt az én és a néhány barátom és már nembarátom nevében mondom! Ne általánosítsatok mert a motorosok nagy többsége nem ilyen mentalitású!
2018. jún. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!