Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 47mm-es óvszert tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47mm-es óvszert tulajdonképpen miért gyártanak? Kik hordanak ilyet?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem olyan 12-13 cm körül van a kerülete, de számtalan csalódást kellett már átélnem, hogy egy olyan szűk puncival rendelkező lánnyal tudjak összejönni, akinek maximális orgazmust tudok okozni. Számtalan lány mondta már a szemembe, hogy egyáltalán nem tudom kitölteni a vagináját és nem élvezi. Pedig ők is elismerték, hogy az előjátékom kivétele volt minden alkalommal. A dolog pikantériája viszont az, hogy így is simán felmegy rám az 54 mm-es gumi (talán még az 56-os is bár nem próbáltam). Ez alatt meg van még az 52 és a 47 (meg talán 50-es is van). De kérdezem én...

Aki egy 47mm-es óvszert tud csak kényelmesen és biztonságosan felhúzni - mert olyan vékony neki - az mégis hogy tudja odaadóan és maximálisan kielégíteni a párját, hogy annak orgazmusa legyen, lucskos legyen a puncija a nedvességtől és a gyönyörtől remegjen a teste? Mert ugye a nők erre vágynak szex során. Vagy a 47mm-es óvszer olyan, mint az XS-es póló, hogy van kevés x százalék pasi, aki ilyet hord és mivel tömeggyártásban ilyen méretűt is le lehet gyártani veszteség nélkül ezért valamennyit abból is legyártanak? De nyilvánvaló, hogy alig van pasi aki XS-es pólót visel.



2018. jún. 30. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Javítva:

Pedig ők is elismerték, hogy az előjátékom kivételes volt minden alkalommal.

2018. jún. 30. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem is láttam még 52-esnél kisebbet...

Milyen márka és hol lehet kapni?

2018. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém sem túl vastag, de eddig még senki sem panaszkodott barátnők közül, szexpartner keresőn volt már aki azt mondta, hogy nagyobbat keres, több is, de a szexpartner kereső ilyen. A valóságban egy lány volt csak, akinél éreztem hogy tágabb, szóval vele nem illettünk össze, de a többieknél nem volt semmi gond.
2018. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: És te milyen méretű gumit hordasz illetve mekkora a kerülete? Kb. a legfontosabb infókat hagytad ki...

#2: MySize: [link]

2018. jún. 30. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy 13 cm az kb az átlag méret. Nekem is annyi max 14. Most is van egy szexkapcsolatom és tudom, hogy a lánynak volt jó néhány kalandja, gondolom akadt dolga az enyémnél nagyobbal is, mégse panaszkodik, hogy nem élvezné.

56-os óvszert hordok általában, 52-est is próbáltam, de pl durexben szorított lifestyleban pedig az is jó volt még.

2018. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!