Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom nagyon sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nagyon sokáig tudta húzni a szexet velem, az tulajdonképpen azt jelenti, hogy különösebben nem gerjedt rám?

Figyelt kérdés
Amikor hason feküdtem és hátulról hatolt belém, sokszor akadt gondja, vissza kellett higgasztania magát, de tulajdonképpen jól bírta. Én azt hittem, hogy ügyes, de utólag azt gondolom, nem voltam elég izgató nő a számára. Sovány voltam nagyon és valószínűleg azért esett nehezére visszatartania, ha hátulról csinálta, mert a fenekem legalább gömbölyded volt. Lehet, hogy egy formásabb nővel akármilyen pózban idő előtt elment volna, igaz?

2018. jún. 21. 01:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. f
2018. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se F. Ha nem kedvelt volna nem is dugott volna meg.
2018. jún. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan azon problémázol,hogy a párod húzza az aktust? Ha a férjem nagyon begerjed engem is hátulról dug.

Azt mondja ebben a pózban nem olyan szoros,nem csókolgatom,nem nyomom az arcába a mellem, így kevesebb az inger. Hagy időt,hogy behozzam a hátrányomat.

2018. jún. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyorstüzelő lenne, nyugodt lennél, hogy kivánatos vagy? :)

Nekem úgy tűnik, hogy a szex nálad nem az élvezetről, hanem az aggodalomról szól. Van orgazmusod behatolással, vagy csak csiklóval élvezel? A párod számára kielégítő a szex?

2018. jún. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gerjed rád akkor el se kezdi, fel se állna neki.


Nem kell örökké valamilyen testrészen problémázni, mert akármilyen hihetetlen a férfiak többségének nem ez a lényeg.

2018. jún. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Imádom ezeket a bugyuta női logikákat... -.-

Tehát ezek szerint ha a kérdezőre gondolva verem ki és 2 perc alatt elmegyek, akkor ő jó nő a számomra??? 😁

fucklogic

2018. jún. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen fogod fel a dolgokat.Nekem nincsenek problémáim a korai magömléssel se előlről se hátulról és soha nem hagyom kielégületlenül a csajomat mégsem panaszkodik hogy nem gerjedek rá.Amúgy meg imádom a vékony nőket! :)
2018. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gerjedne rád, fel se állt volna. Örülj neki, hogy figyel rád és több időt hagy arra neked, hogy te is el tudj menni. Sokáig én sem élveztem a szexet, mert hasonlókon agyaltam közben. Szerencsére ahogy telt az idő, egyre jobb lett és el tudtam engedni magam. Csak legyél önmagad és élvezd, hogy kíván a párod.


N

2018. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Bármi lehetséges. Meg az ellenkezője is. Mennyire vagy sovány? Cicid van? Bordáid nahgyon kilátszanak?
2018. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyeseknek semmi sem jó. Ha hamar elélvezne akkor meg azt mondanád hogy önző.

Nyugodj meg. Ha nem kívánna akkor nem lenne veled. Egyszerűen tudja kontrollálni az élvezetet. Örülj neki felhőtlenül, minek kell mindennek az árnyékos oldalát nézni?

2018. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!