Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kaphatok ha kiderül? Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kaphatok ha kiderül? Egy lány ismerősöm egy buliban full rèszegre itta magát, èn hazavittem ès nem bírtam ki, de nem dugtam meg, csak a szájába dugdostam a farkam meg a punciához dörzsöltem ès ráèlveztem az arcára,20f,20l

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
*punciJához. tanuld már meg....
2018. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Kényszerítés.
2018. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha emlékszik rá és tudja hogy Nem egyezet vele

Akkor Nemierőszakért feljelentésvvagy Fajtalankodás , hah és Gyalázás

Mert ugye az orális szex is szex és ha nem egyezett bele az már erőszak, fajtalankodás

2018. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, jogi értelemben közösülésnek számít onnantól, hogy a pénisz a szeméremajkakhoz ér. Szóval hiába "nem dugtad meg", a dötzsölgetés bőven elég.
2018. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

Rosszul látjátok. Ez csak félig volt erőszak, ő akarta, csak a csaj nem.


B+, remélem troll vagy, kéredező, mert ez így nagyon durva. Hogy tudsz a tükörbe nézni?

2018. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De beteg 😂
2018. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem esett teherbe, márpedig ennek így vallajuk be, igen csekély az esélye, akkor nincs semmi.


Ő bebassott mint az albánszamár, nem volt magánál. Lehet hogy semmire sem emlekszik, miután kijózanodott. Ha meg mégis, akkor ki fog hinni egy részeg hallucinatív képzelgésnek? Le kell tagadni. Azt kell mondani, hogy olyan csuma részeg volt, hogy azt se tudja mit beszél.

Vagy ha a sperma kimutatható? Ő akarta, ő volt az, aki becsípve (csak picit becsípve) mindenáron dugni akart.


Legyél már kicsit eszes öcsi.



Amúgy mi lett?

2018. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!