Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg igaz, hogy a kocsi nem számít?

Figyelt kérdés
Mi lehet az igazság? Vajon tényleg mindegy, hogy a fiúnak/férfinak milyen kocsija van?

2018. jún. 29. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem totálisan teljesen mindegy.

Két autóm is van, így őszintén teszek rá, hogy a fiatalúr mivel közlekedik.

Sok aranyásónak fontos. Kispolszkival náluk esélytelen vagy.

2018. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a pasi kell annak nem számít akinek pénz annak igen.
2018. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Az igazság az,hogy valakinek fontos,valakinek meg nem.Valószínűleg nem azért nincs barátnőd mert nincs saját autód.
2018. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lenyeges >> nem az szamit !!!!!
2018. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

A nőkre pozitív hatással van a férfi ereje, hatalma. Lehet az szellemi erő is, sőt sok nőt éppen az okosság nyűgöz le. Aki gazdag, az nyilván erős valamiben, és emiatt van pénze, tehát a pénz, ebben az értelemben valamilyen erőnek a jele. Márpedig a jó kocsi pénzre utal.

Természetesen a legtöbb nő ezt egyáltalán nem gondolja végig, és ha megkérdeznék, tagadná is, de azért egy szép autó mégiscsak vonzó, és elegáns dolog is, ami szintén pozitív érzéseket kelt. Nemcsak nőkben.

De gondoljunk bele, egy szép, új, elegáns autóból egy szép ruhában kiszállni... Hmmm...

2018. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Van egy német prémium kategóriás terepjáróm és egy francia kocsim, viszont az élet úgy hozta, hogy nincs jelenleg barátnőm. Régebben volt egy sportkocsim és hajtottam egy gyönyörű csajra, az még egy Trabantos srácal jött össze. Fura dolgok ezek. Szerintem sok lány nem a kocsit nézi és igaza van
2018. jún. 29. 17:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lány nem a kocsit nézi. Vannak persze "aranyásók", akik a pénzre hajtanak, de még azok se hiszem hogy csak a kocsit nézik, mert az hogy van pénzed, nem vonja maga után hogy kocsira költöd...


Szóval ha vannak is, elég kevesen ítélnek autóról ..

2018. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem bizti nem számít:) A pasimnak autoja sem volt pár héttel ezelottig. De szerencsére van busz, villamos, metró:D és a séta is romantikus :D A személyiségét imádom nem az autóját vagy a pénztárca vastagsagat. Sosem választanék auto alapjan "szerelmet"
2018. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a trabantos csaj volt a példa arra, mennyire nem számít, milyen autód van.
2018. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan hölgyek, akik a kocsi alapján becsülik meg a férfi státuszát és ez alapján választ magának eltartót.


Meg vagyok én kis mezei leány, akinek egy kocsival szemben a legfontosabb kritérium a szín. :D

Fingom nincs a kocsikról!

2018. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!