Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Együtt tudnátok lenni egy olyan lánnyal aki legalább naponta 2szer akarna szexelni veletek? Vagy az már sok, elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Elején csodálatos lenne, de hosszútávra teher (sajna, ez van :( )

De engedélyezném, hogy vibrátort tartson, azzal akár előttem is kielégítse magát :).

2018. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
#1 engedélyeznéd? Hát nekem egy pasinak sem kellene az engedélye megnyugtatlak.
2018. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Köszí! Akkor már nem nyugtalankodok többet a te irányodban!
2018. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy milyen kreativitással van megáldva a lány.


ha csak üres szex akkor a francnak sem kell napi kettő.

ha már van benne kellő mennyiségű szerepjáték, játszadozás és fantázia akkor persze, simán.

2018. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Kettő szex valóban soknak tűnik hosszú távon, de ez nagyban függ attól, hogy ki mennyit és mit dolgozik vagy csinál éppen mert ezek sajnos nagyban tudják ezt befolyásolni. Viszont ami először felötlött bennem azaz, hogy nekem olykor vannak olyan napjaim amikor egyáltalán nincs kedvem semmihez, mert rossz a kedvem és ilyenkor a szex is valószínűleg problémás lenne. Meglehet, hogy ilyen a barátnőm szexuális közeledése feledtetni tudná velem a problémákat és segítene, de az is lehet, hogy nem. Mindenesetre egyáltalán nem elfogadhatatlan dolog ez sem férfi sem pedig női részről, ha van annyira intelligens a másik fél, hogy megérti azt, hogy olykor ez nem kivitelezhető.
2018. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

* Meglehet, hogy ilyen esetben


Kimaradt egy fránya szó.


Annyit még hozzá tennék, hogy egyetértek azzal a mondattal amit az #1 válaszoló írt, hogy eleinte biztos, hogy csodálatos lenne.

2018. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eleinte ez a normális, hosszabb távon ez nem biztos, hogy működne. De ha nagyon kielégületlen lenne a csaj, felajánlanám a nyitott kapcsolat lehetőségét.
2018. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen csajom, jobb volt mint olyannal aki szinte alig akarja a szexet...
2018. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Simán.
2018. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de azzal lenne csak gond, hogy minden nap én nem élveznék el 2x, de attól ő rengetegszer. Ha így megfelel akkor jó.
2018. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!