Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a pasitok meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok meztelen képeket kérne tőletek telefonon, akkor csinálnátok neki?

Figyelt kérdés
Ha leveleznétek egymással és arra kérne titeket hogy küldjetek pár meztelen képet magatokról,akkor megtennétek? Volt már ilyenre példa? Cserébe ti is kérnétek tőle meztelen képeket?

2018. júl. 1. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem
2018. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
eddig még mindig kaptam az épp aktuális barátnőmtől mert bíztunk egymásba
2018. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Igen, nagyon sokszor/sokat kért már tőlem, küldtem is neki, és én is kértem tőle. S volt olyan is, hogy szex közben csinált képeket magunkról. 😉

43N 41F

2018. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Napiszarnak majd beküldik szakítás után a sértett felek...
2018. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, viszont legalább 4,5 hónap kellett, mire rá tudott venni !

Túlzás és szégyenérzet nélkül mondom !

Nekem kellett annyi idő, az akkor még hiányzó bizalom és a gátlásaim miatt, ugyanis a kapcsolatunk elején voltunk, a néhány évvel idősebb párommal.

Ugyan mindig próbált beszélni velem erről, de megértő volt hozzám és türelmes, ezt nem csupán mondta, éreztette is.

Akkoriban jóval fiatalabb voltam, első igazi komoly kapcsolat volt, és nem mellesleg szűz is voltam, de ezen téren, hogy akt fotókat küldjek, nagyon kezdő voltam...


Én azt tanácsolom, ha úgy érzed megbízol benne, és vagy neki olyan fontos, hogy ezt az intim és bensőséges dolgot 100%-ig megőrizze, akkor küldj neki.

A mai fiatal tinik kevésbé értékelik át ennek a súlyát és fontosságát, sokan elküldözgetik haveroknak, ismerősöknek, amivel hírbe hozzák és nyilvánosan megalázzák, többnyire a lányokat. Sok ilyen tapasztalatom van másokkal kapcsolatban, úgyhogy jól fontold meg. Persze, TISZTELET A KIVÉTELNEK !

Tehát kell, hogy meglegyen az a bizonyos kölcsönös bizalom és figyelmesség egymás felé !

2018. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

A kapcsolatunk elején próbálkozott ezzel, én persze nemet mondtam. 3-4 hónap elteltével megakartam lepni vele, nagy nehezen csináltam egy szuperszexi képet (megszenvedtem vele hogy ne legyen túl közönséges, de szexi legyen, ne mutasson mindent, de amit akar látni, azt lássa, jó legyen a beállítás, ne látszódjon a nemlétező hájam stb stb.) erre az volt a reakciója hogy ez biztos nem az én testem, és ne verjem át...Kérdeztem miért mondja ezt, erre az volt a válasza hogy mert túl jó ennek a csajnak a teste....

Gondolhatjátok....szakítottam vele, többek között emiatt is. Tapló paraszt volt...

Azóta senkinek, soha és nem is fog megváltozni a véleményem.

2018. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
nem
2018. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Én nem bízom a férfiakban ilyen téren. Elég ijesztő, ahogy próbálják lejáratni a nőket szakítás után. Volt olyan nő, aki azért lett öngyilkos, mert kikerült a netre és mindenki megalázta, mert 2018-ban valahogy még mindig megvetik, ha egy nő meztelen.
2018. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Snapchaten szoktunk egymásnak ilyeneket küldeni. Persze nem screenshotoljuk őket, nehogy rossz kezekbe kerüljenek.

Az fel sem merül bennem, hogy egy esetleges szakítás után visszaélne az intim képeimmel.

2018. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagyok lepontozva....

Pedig tök értelmes, komoly és jó választ adtam.

Na mindegy.😳🙄


5-ős voltam...

2018. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!