Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok helyembe? (nudi)

Mit csinálnátok helyembe? (nudi)

Figyelt kérdés

Tegnap este kissé ittassan tettünk fogadást haverommal. Tét az volt, hogy aki veszít, annak ma meztelenül kell fürdenie dunába. Veszítettem, de nagyon szégyenlős vagyok... Kihátrálni nem akarok belőle... Mit tegyek?

19F



2015. szept. 19. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt be kell nyelni. ;) 22/F
2015. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is..
2015. szept. 19. 09:08
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarsz kihátrálni, akkor egyértelmű mi vár rád.

Két megoldás lehetne, vagy mást csinálsz meg, vagy egy dupla fogadás.

Ha veszítesz megcsinálod + még valamit, vagy semmit.

2015. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

És miert fogadtal, ha szégyenlős vagy? :D


Es kik lennének ott?

2015. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kihátrálni már nem akarok, az lenne a leggázabb.. Hogy miért fogadtam ilyenbe? hát szégyenlem, de nem voltunk teljesen józanok.. Igazából nem beszéltük, h ki lenne ott, de gondolom akivel fogadtam, ő tuti.
2015. szept. 19. 09:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy szerződés volt, nem vagy köteles megtenni. Főleg úgy hogy a Dunában fürdeni tilos!!!

Max ha nagyon megakarod csinálni fürdőruhába.

De ha bevállalod akárhogyan is ne csodálkozz a képek mennek fel a közösségi oldalakra...

2015. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
gondolom ezt este tervezitek, majd jön egy sodrás a Dunán aztán az volt az utolsó fürdésed:) ügyesek vagytok
2015. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsónak mondanám leginkább hogy ha nem megy annyira be akkor nem viszi el a sodrás, sőt, vannak a Dunanak olyan részei ahol még a közepes se durva. Onnan tudon hogy voltam kb. 10 éves amikor kajak edzésen bemelegítés képp átkellett úszni a Dunát kétszer. Mellesleg ezért számtalanszor úsztam a Dunába, mert kötelező volt, és kutya bajom. ( ..de azért nem meztelen)

A kérdezőnek meg azt tanácsolnám hogy inkább a híd alatti részen tegyen erre szert, ott nincsenek sokan. Max. hajléktalanok.

2015. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
*közepén se durva
2015. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Dunakeszin szoktunk, ott van kijelolt resz is strandolni
2015. szept. 19. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!