Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Milyen pasi vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen pasi vonz leginkább titeket szexuálisan?

Figyelt kérdés

Az úgymond ízig-vérig macsó, nagydumás, kaszanovák?

Vagy, amolyan úriember típusú, jódumás, jóvágású pasik?

Vagy épp kető között valamelyik?



2018. júl. 1. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A második.
2018. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akinek van kisugárzása, ami hat is rám. a jó duma még fontos. a többi mellékes. 26nő
2018. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aszt elfelejtetem oda írni, hogy ha lehet akkor indkoljátok meg, ha lehet. Köszi :)
2018. júl. 2. 00:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőtől a hideg futkos a hátamon. Ne legyen se őstulok, se műmájer. Legyen férfias kisugárzása, legyen okos és humoros, ne féljen a nőktől.
2018. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az ízlésetek csajok XD
2018. júl. 2. 00:12
 6/10 he84 ***** válasza:

Nekem inkább az átlagos, kicsit átlag alatti, visszafogott, rendes, együttérző, hűséges, gyengéd, nem nyomulós, nem szexmániás férfiak jönnek be. Nem baj az se, ha mackós, vagy ha ducibb, de azért ne legyen túl sovány, szinte csontváz se.


Privátot nem kérek, ez nem társkeresési felhívás! Ha mégis kapok ez ügyben, nem biztos hogy válaszolok rá (nem vicc), mert már más hasonló kérdéseknél lévő válaszaimon keresztül is néhányan próbálkoztak korábban.

2018. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A második.

Sosem jöttek be a macsók, de mindig ők találnak meg. Kihívásként tekintenek rám, "be szeretnének törni", mert határozott, domináns nő vagyok, és 2 dudás nem fér meg egy csárdában..

A jófiúk meg félnek tőlem, kár.. :D

2018. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Hm. Legyen igazi férfi. Határozott, okos, legyenek jó poénjai. Ne féljen a véleményemtől. Külsőre pedig szintén férfias, az se baj ha kopaszodik ;) átlagos testalkattal. Arca legyen határozott, de kellemes. No egy ilyen pasi egy szimpla "sziával" tesz róla hogy tele legyen a bugyim :)
2018. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Én szeretem a domináns pasikat, szóval inkább az első, de a kettő keveréke a legjobb. Legyen határozott, magabiztos és jó humorú, párosítva egy férfias testalkattal.

Ki nem állhatom a visszahúzódó, túlkedveskedő tipusakat.

2018. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy,a lényeg,hogy Férfi legyen .
2018. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!