Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás dolognál miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás dolognál miért van az h a fiúk állandóan csókolgatni és összebújni akarnak utána?

Figyelt kérdés
Lehet bennem van a bibi de én csak azzal csókolozok és ölelkezek szex közben akit szeretek. És nemtom valahogyan taszít ha ennél jobban közelít. A szexben a szexet szeretem az alkalmi partnereknél. De ha a pasik csak alkalmit keresnek miért viselkednek úgy mintha épp együtt lennének velem? Van mással is ilyen? 21/L

2018. júl. 2. 01:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
Lehet ezzel akarjak jobban kifejezni az erotikus erzelmeiket, vagy ez felizgatja oket 17/f
2018. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

Ezzel csak beakkarnak vágódani nálad mégjobban. Szex közben a csókolózás pedig az a romantikus alkatú pasikra vall. Szerintem a lég egyszerűbb ha mingyárt az achtus előtt leszögezed hogy semi csók meg stb. Meg értik híd el! Asztán pedig kapsz egy dugás érzelem menteset

22 f vagyok voltamár én is így h a csaj kijelentette h semi érzelem. Meg értettem Asztán jól meg dugtam.... Nem volt panasz!

2018. júl. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nah igen nekem is ez lenne az elvárásom
2018. júl. 2. 02:08
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezek az emberek többet akarnak tőled,mint egy éjszaka...
2018. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a gyanum. Bár sok lány tényleg elvárja h az alkalmi partner is úgy viselkedjen mintha csak életük szerelmével dugnának. Talán tényleg én hibáztam h nem mondtam előre. Bár ha érzelemmentes akkor nemtom más lányok mit várnak el
2018. júl. 2. 02:30
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen igazad van. Én sem értem ezeket a férfiakat. Ennél már csak azok nevetségesebbek, akik megjátsszák egyéjszakás közben, hogy ők halálosan szerelmesek, boci szemekkel meg minden. :D
2018. júl. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez a probléma könnyen orvosolható. Ezentúl ne normális egyéjszakás kalandot keress, hanem kifejezetten valami önző bunkót, aki csak gyorsan megdug, aztán mihelyett elspriccelt, tovább is áll. Ezt partnerkeresésnél fejtsd ki, és hidd el, ezentúl kerülni fognak azok a férfiak, akik többre tartanak egy élő szexuális segédeszköznél.
2018. júl. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik előtte, érteni fogják! /F
2018. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a csók alkalmiban is hozzátartozik.
2018. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert sajnos ritka az ilyen csaj mint te. A többinek el kell játszani, hogy ez is romantika, S nem csak arról szól hogy a szádba élvezek a végén és kész. Te csinálod jól, kár hogy nem futottunk még össze.
2018. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!