Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rengeteg pasi +180 magas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rengeteg pasi +180 magas, (akár 190 vagy még több), akkor hogy lehet, hogy az átlag péniszméret 14-16 cm?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 170 vagyok és 15-16 cm körül van a péniszem (igaz elég vékony), de a tükörben nézve így is elég kicsi a testemhez képest, tehát nem az van, hogy alacsonyabb pasiként nagyobbnak tűnik egy kevésbé impozáns szerszám, mint ahogy sokan felhozzák előnynek titulálva az alacsony pasik esetében. Nos ha ez a 14-16 egy +185-190-es magassággal párosul az már aránytalanul kicsi péniszt jelentene a magassághoz képest. Márpedig mindannyian tudjuk, hogy egy magas nagyobb pasinak arányaiban is mindene nagyobb. Akkor, hogy lehet, hogy mégis ez a 14-16 (több helyen inkább 13-15) számít átlagnak és a pasik túlnyomó többségének ebben a sávban mozog a mérete, miközben elég sok magas pasi van?

2018. júl. 2. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
miért lenne totál random? ha tudsz olvasni láthatod, hogy minden nap ezen lovagol
2018. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, a kérdés fárasztó, elég furán néznének ki a nagydarab emberek, ha arányos lenne a pénisz méretük a testükhöz képest, a nők sem olyanok, hogy ha alacsony akkor csak 10 cm hosszú és 2 centi vastag fér bele, ha picit magasabb akkor meg mehet egy lóé is...
2018. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy egyszerű google keresés megoldja neked.
2018. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon intelligens dolog töröltetni azokat a válaszokat, amik nem tetszenek neked.

De attól még te leszel az az idióta, aki a millió kérdés után még százmilliomodszor is felteszi ugyanazt a kibacott kérdést.

2018. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: Te komolyan azt gondolod, hogy majd a több ezer kérdés közül megkeresem hátha valaki 2011-ben feltett-e hasonlót...? -_-

Hirtelen eszembe jutott a dolog és kiírtam, remélem nem kell bocsánatot kérnem emiatt.

Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni?

2018. júl. 2. 15:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki magas, még nem egyenlő a hosszú pénisszel !

Ez nem olyan mint az afrikai férfiak túlnyomó többségénél, hogy minden második pasinak hosszú, nagy, vastag szerszáma van !

Nem értem miért kell ezen annyit agyalni és felháborodni, mi nők úgy sem ezt vesszük leginkább figyelembe, hanem előbb a külsőt, ami egy pillanetkép az illetőről, majd a belsőt, ami azt gondolom a legfontosabb, és minden esetben eldönti a kapcsolat sorsát !

2018. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4: Mellesleg hasonló kérdést én még nem láttam itt és szerintem elég érdekes kérdés. Szóval nem tudom miről beszéltek.
2018. júl. 2. 15:09
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Tudod kérdező, ottan az oldal jobb felső részén (ha Pc-ről nézed) van egy olyan sáv, h kereső.


De a google is kiad gyk-s kérdéseket. Emiatt írtuk.

3-as voltam.

Nincs gond, csak N+1x vóttmá

2018. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Holtanyal ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy magaság számít a pénisznél.Én 178cm vagyok és mégis 20cm Tehát az butaság.
2018. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Nincs összefüggés, ahol te azt látsz.
2018. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!