Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagyok gonosz? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok gonosz? Vagy bizonyítèkom arra hogy egy lány ismerősöm drogokkal "foglalkozik" es azt mondtam neki, ha nem elègít ki orálisan hetente legalább egyszer beköpöm a zsaruknál

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy igazi undorító agyatlan senkiházi vagy.

Azt nem tudom átgondoltad-e, de aki ilyen tipusú dolgokkal foglalkozik, annak általában sötétebb körökben vannak kapcsolatai

Ne csodálkozz, ha egyszer arra ébredsz, hogy el van törve néhány végtagod....

2018. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Szomorú, hogy annyira ocsmány vagy, hogy minden csaj undorodik tőled (még a fizetősök is), ezért erre kényszerülsz :(


25/N

2018. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi értelme van annak, hogy hetente legalább egyszer beköpöd a rendőrségen?
2018. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gonosz vagy, hanem hülye is: szerinted ha a farkad 32 éles fog közé kerül, ki lesz kiszolgáltatottabb helyzetben? :D
2018. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy gonosz, hogy visszaélsz egy ismerősöd nyomorúságos helyzetével, kihasználod és zsarolod olyan dologgal, amihez semmi közöd, ahelyett, hogy segítenéd? Gonosz vagy, és szánnálak, de inkább nem veszek tudomást a létezésedről és elfelejtem a kérdést.
2018. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi közöd van hozzá amúgy, hogy ő ilyen szerekkel él? Csak egy patkány vagy, semmi több. Remélem leharapja a fszod.
2018. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pedig kezdj el rettegni esténként. Én is ismerek egy "fazont" aki az alvilággal űzletel... Eddig senki nem úszta meg ha keresztbe tett neki.

(Ez sajnos nem kamu)

2018. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

...

amit te tennél az is zsarolás kategória ám.. szóval azért is jár dádá, + a haverjai lehet előbb megraknak téged mint te leszo p a t o d őt.

2018. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőt azóta már péppé verték, ezért nem ír.
2018. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem gonosz vagy, hanem szánalmas.
2018. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!