Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi csoporttársam el...

Egyetemi csoporttársam el akar taposni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek azt hazudja, hogy butavagyok így meg úgy. Lenéz, de a szemembe nem mondja. Közömbösen köszön és előre köszön nekem, a hátam mögött pedig pocskondiázik rólam. Volt olyan másodéves, aki elkezdett rajtam gúnyolódni,hogy milyen arcom van, minden előzmény nélkül. Az előző félévben még kedves volt velem, most pedig csúfolódik. A csúfolódónak nem köszöntem vissza, ezért megjegyezte, hogy valóban buta vagyok.

Miért akarnak elnyomni? Mindketten fiúk, én lány vagyok. Olyan szakra járok, ahol a fiúk vannak többségben. Akik eddig kibuktak vagy szakot váltottak, azokat bezzeg nem nevezik hülyének, engem akkor miért?

Konkurenciát látnak bennem?



2017. jún. 27. 09:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítás: azt hazudja, hogy buta vagyok.
2017. jún. 27. 09:15
 2/12 anonim ***** válasza:

milyen szak?

de a nagy véleményem a jelenségről h gyerekes hülyeségek, majd elmúlik :)

2017. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, igen, ez a mai ,,értelmiség". Infantilis, ovis gyökerek... Jobb is, hogy nem vettek fel...
2017. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elég gáz, hogy egyetemen ilyen van... Ilyeneknek nem, hogy diplomát, hanem érettségit se adnék..
2017. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a gáz, hogy ma már a legtöbben ilyenek a felsőoktatásban, akik meg tényleg odaillenek, nem nyernek felvételt... Szánalom.
2017. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hájaaa válasza:

"Hát, igen, ez a mai ,,értelmiség". Infantilis, ovis gyökerek... Jobb is, hogy nem vettek fel..."

A Mai?! Mióta világ a világ azóta ilyenek az emberek

2017. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket, de a dühöt és haragot mellőzve tudnátok válaszolni a kérdésre?

A kérdésre. Hogy miért teszik ezt?

2017. jún. 27. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

emberek, az a nagy igazság h sajnos úgy lezüllesztették a magyar felsőoktatást, h az már hajmeresztő.

az elbutulás a Bolognával kezdődött, és azóta is folyamatosan megyünk lefelé a lejtőn. Oké, a régi rendszerben se ért túl sokat egy főiskola, de a maiban még borzalmasabb a szint egy BA, BSc képzésben. egyedül MA, MSc képzések közül van még néhány (na nem sok!), ahol megkövetelik a színvonalat, de ott is csak elvétve.

2017. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Itt egyáltalán jár valaki egyetemre vagy csak írogat?


Az egyetemi szakok 95%-ban, szinte senkit sem érdekelsz és senki sem törődik veled, nézzél ki akárhogy. Nem beszélnek ki úgy, hogy azt visszahallod.

Ez köszönhető annak, hogy jóformán majdnem minden órán másokkal vagy.


A kérdezőnek meg annyit, hogy nem kéne gyerekesnek lenni.

Kit kényszerít rá, hogy velük legyél? Asd..

Ha nem akarsz köszönni, akkor ne köszönj.

Ha csúfolódik, akkor oszd ki vagy menj el onnan, zárd ki, dugd be a fülest. Ennyi az egész.

Gyakorlatokat is meglehet oldani, hogy ne legyél velük. Vedd fel máshova.


Ezen felül kit érdekel, hogy ők mit mondanak? Miért adsz ilyen emberek szavára?

Komolyan ovi.. mindkét fél részéről.

2017. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban egyetemisták vagytok, akkor nem kellene ezt erőltetni, ebből úgysem lesz értelmiségi lét ...


Nincs olyan, hogy "pocskondiázik rólam", mi ez a hülyeség?! Ezzel a kifejezőkészséggel felsőoktatás?


Csúfolódik?

Elnyomni?

Kibeszélnek?

Kizárt, hogy ez nem kamu kérdés.Maximum középiskola lehet ez.

2017. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!