Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki van még ugy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki van még ugy, hogy az első komoly barátjával van együtt? Már mint úgy értem, hogy vele vesztette el a szüzességét. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Hogy ismerkedtetek meg? Ő az igazi? 21/L

Figyelt kérdés

#szüzesség #párkapcsolat #heterogén igazi szerelem #komoly kapcsolat szex
2018. júl. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem jó ha a lány rögtön az első pasival akivel szexuálisan együtt van azzal marad élete végéig. Mert a nők is meg a pasik is olyanok h kiváncsiak milyen mással. Kell viszonyítási alap h melyik a jó szex. Én legalábbis az első pasimmal akivel elvesztettem nem tudtam volna sokáig együtt maradni. Most már van viszonyítási alapom 21 évesen és ha olyan pasim van aki a szexben is toppon van akkor tuti h el tudnám vele képzelni egy életre. De jobb megtapasztalni h aztán ne legyen megcsalás. De leszögezem minden ember más így lehet tényleg van aki annyira el tud köteleződni h az első komolyabbnál már el tudja örökre képzelni. :)
2018. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát még olyan soknak nem mondanám, lassan 3 éve. 1 hónap után esett meg a dolog. Nem bántam meg, hogy azóta együtt vagyunk. Egy buliban jöttünk össze. Szerintem hogy ki az igazi, arra csak idős korában jön rá az ember. Az biztos, hogy nagyon szeretjük egymást és sok nehéz helyzeten mentünk keresztül ennyi idő alatt is.

Másik példa: szüleim. Anyum 16 volt mikor összejöttek, már 26 éve házasok. Boldogok egymással, ami szerintem viszonylag ritka a mai világban. :)


20/L, párom 23/F

2018. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
18 éve nem bàntam meg. 36n
2018. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Párom 32, én 20 vagyok. Egy év után veszítettem el (persze addig volt petting), 3,5 éve együtt vagyunk, ő nekem az első. Neten ismerkedtünk meg, távkapcsolat, de együtt vagyunk, amennyit tudunk.


N

2018. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

#1

Miért kell ahhoz viszonyítási alap, hogy meg tudd mondani, hogy jó-e az a szex, amiben éppen részed van? Ha élvezed, akkor jó, nem? :D

2018. júl. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 17, barátom 23. Minden téren az első nekem. Nem tudom, hogy ő lesz-e az igazi, egyelőre nagyon szeretem. 8 hónap után nem lehet ezt biztosan tudni, de azért eljátszom a gondolattal.
2018. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!