Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet látni, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet látni, ha valakinek volt már egy (néhány) komoly párkapcsolata a jelenlegi előtt? Ha nem volt, azt honnan lehet látni? És ha volt már?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy ilyen szempontból a másik fél (vagy esetleg ti) pozitívan vagy negatívan csalódott? Ez alatt azt értem, hogy ha azt hitték vagy hittétek, hogy volt már egy néhány komoly párkapcsolata a másiknak, de közben még sosem? Illetve fordítva lenne a negatív csalódás. Hogy ha az előbbi volt, akkor az mit takar? Mármint azt, hogy készen áll egy komoly kapcsolatra, úgy, hogy addig mondjuk egy pár volt vagy még egy komolytalan, gyors, egyéjszakás sem volt? Vagy pedig az adott illetővel tényleg nagyon komolyra tervez? Esetleg azt is érezheti ebből a két fél, hogy számukra a párjuk lesz az igazi? És ezt, hogy a másik lesz az igazi számukra, ezt miből lehet érezni?

Előre is köszönöm a normális válaszokat, nekik fog menni a zöld pacsi! És bocsánat, ha nagyon keszekusza lett ez az egész nektek! 22/F



2018. jún. 12. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Van egy kollégám állìtja,hogy ennyit meg annyit targoncázott. Mi 12-18 méteres vasat is forgalmazunk. A srác űlt be a targoncába majd ő leveszi . A rutinosabb targoncás meg félt ő eddig csak4- 6 méteres anyagot mozgatott nem nagyon merte. Bocsánat a hosszú példáért,de minden téren elmondható ez.A szerelmet nem tanìtják az iskolában,sajnos érettségihez nem kell levizsgázni párkapcsolati alapokból.Tehát aki feltünően bevállalós az vagy kamuzik,vagy nem tudja mi mennyire macerás egy kapcsolatban. Tehát vszinű nem volt neki. Akiknek késő jön össze az első barátnő/barát ,sokszor pár hónapig évekig jól viselkednek. Aztán rájönne ha egyszer bejött,hátha máskor is bejön és csajozni pasizni kezdenek
2018. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez a sok agyalás mind megoldható kommunikációval. Rá kell kérdezni. Ennyi.
2018. aug. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Szerintem a kérdező nem föltétlenül agyalni akar ezen, talán arra kíváncsi, hogy mások észreveszik-e rajta, ha netán sosem volt kapcsolata anélkül, hogy ezt közölné. Mennyire lehet ezt “elrejteni”?


Annyit tudok, hogy én az első kapcsolatomban teljesen más voltam, mint a mostani kapcsolatomban:)) Nem tudom, hogy más hogy van ezzel.

Ha sosem volt kapcsolata valakinek, akkor sok esetben biztos látszik az illetőn, hogy fura alak, aki taszítja a legtöbb ellenkező neműt:D (Tisztelet a kívételnek)

Bár nem lehet annyira pontosan belelátni az ember múltjába így első ránézésre, az biztos, de feltűnőbb tulajdonságokat igen. Pl. van akinek azért nem volt párkapcsolata, mert zárkózott, aszociális, képtelen érzelmileg ráhangolódni másikra. Ez látszik rajta. Csak egy példa volt, de sokféle eset van.:)


A kérdésed többi részére én is csak azt tudom mondani, hogy ezeket csak kommunikációval tudod meg, azt hogy ki-ki mit tervez veled, számíthatsz-e rá, van-e jövőtök. Nem csak kommunikáció, hanem sok más, a tettei alapján is megismered, ehhez idő kell. Naívitás lenne azt hinni, hogy azt ilyesmit első ránézésre ellehet dönteni.

2018. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis szaddal megkerdezed es elmondja:D
2018. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!