Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptam a barátomtól egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam a barátomtól egy butt-plugot, túlzás h felvetettem, h először inkább az ő fenekében próbáljuk ki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
ezen felröhögtem
2018. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Hogy érted, hogy túlzás? Attól függ, pl. az én barátom nem veti meg az ilyeneket... 😊

19L

2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb pasi ettől óckodik !

Mit és hogyan reagált erre ?!

Szerintem nem kellett volna ezt tenned !

Bár ha ő ehhez jól viszonyult, akkor nincs baj.

A reakciója és a válasza el kellett volna hogy árulja ezt számodra.

2018. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez a barátodtól függ. Nekem nem lenne gáz.


Fontos: ha felváltva használjátok MINDIG húzzatok rá gumit!

Attól még hogy szexeltek lehetnek a hátsó bejáratban olyan dolgok amit nem kéne cserélgetni!

2018. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem tulzás. bátran próbáljátok ki nála is. persze gumicserével.

egyébként a barátod mit reagált?

2018. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
A barátod kezet foghat a férjemmel. Jobban szereti a vibrátort mint én.. :D
2018. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát eléggé meglepődött és azt mondta h nem. kérdeztem h ha szeretné h én használjam, akkor neki milyen kifogása van ellene? mert engem nem igazán vonz a dolog, de a kedvéért kipróbálnám, viszont ő még élvezné is, legalább is, amennyire tudom. ha viszont fájna v kellemetlen neki akkor nyilván az is kiderülne rögtön...

végülis azt mondta h ha ez a feltételem akkor jó, talán oké.

de nem akarom "kényszeríteni" olyanra amit nem akar, félek h majd ebből feszültség lesz később. de nem tudhatom, lehet h titkon szeretné kipróbálni, csak nem akarja bevallani.

2018. júl. 2. 21:34
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagy kammer az egész
2018. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

persze hogy túlzás lenne.

a férfi fenék az tabu.

a nő fenék viszont egy 2. punci,ezt mindenki tudja.

tehát eleve abszurd az ötleted és logikátlan.

2018. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne túlzás? A férfi fenék miben másabb, mint egy női? Ja max. annyiban, hogy a prosztata miatt még élveznék is...

Ami viszont fontosabb: ha téged nem vonz, akkor ne csináld! Csak olyat tegyél meg, amire te is vágysz, és nem kellenek "feltételek" hozzá.

Mind a ketten csak azt tegyétek meg, amire vágytok! Te ne az ő kedvét nézd, ő pedig ne csinálj azért, mert ez a feltétel! Ha magatoktól nem megy, akkor pedig hanyagoljátok! Biztos vannak olyan dolgok, amiket mindketten szerettek.

2018. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!