Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! A 85D-s mellmére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! A 85D-s mellméret már túlzás nektek?

Figyelt kérdés

Elég nagy melleim vannak és félek, hogy ez párkapcsolati szempontból hátrány lehet. Valahogy mindig csak a perverzek találnak meg...

20L



2017. nov. 13. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen testen van, privátba nyugodtan küldhetsz képet nem vagyok perverz. Csak véleményt írok,ha szeretnéd.

25F

2017. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Perverzként lehet válaszolni?
2017. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Engem a kicsi vagy a közepes cicik izgatnak fel nagyon. Olyan alma méretűek max. :D
2017. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

A tested nagyon mérvadó, hogy milyen. Én vékony alkatú lányokra bukom, akikhez A, vagy B-s mellméret való. Igen, nekem a D már nagyon nagy, alkattól függetlenül. Ha amúgy nagyon vékony vagy, és ahhoz képest nagyon nagy a melled, akkor hihető, hogy az az ember perverz, aki ilyenekre bukik. És azt sem fogom megérteni, hogy egy vékony lány miért tömeti ki a melleit D-sre.


Az emberek általában méret szerint választanak, mert nem mindegy, hogy kire izgulnak rá. De egyvalamivel légy tisztában: ha valaki igazán szeretni fog, akkor nem a méreteiddel lesz elfoglalva. Csak hát tudom, nehéz eldönteni, hogy vajon ki szeret igazán... ha mondjuk folyamatosan a melleidet markolássza idegesen, akkor abban biztos lehetsz, hogy nem a te lelki társad.

2017. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már a C is túl nagy.
2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

85 a kör méreted ami azt jelenti hogy nem vagy vékony de kövér se

A D pedig a kosár méretem kb akkora mint egy jó Sárgadinnye.

Nekem is 85 D de nekem Szülés után lett ekkora elötte B kosaras volt L/23

2017. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kosárméreted
2017. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Legyen szó párkapcsolatról vagy más féle kapcsolatról nehogy már ez számítson legalább is nekem nem és aki normális neki sem. Nekem az a fontos hogy valaki hogy viseli mondjuk a nagy melleket ha azt érzem rajta hogy őt nem zavarja akkor pozitív lesz az egész az ő kisugárzása is. Komolyan csak példaként hozom fel sosem voltam fogszabályzós lánnyal de ha azt mondaná "hey Hombre nekem ez van mert hordanom kell " de jófej kedves és szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor miért is ne ?
2017. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy itt azt mondják, hogy túl nagy, de sokan el se tudják képzelni, hogy milyen, nekem is D-s mellem van, és tapasztalatból mondom, a pasik 90%a imádja. most az egy dolog, hogy itt mindenki kicsi mellre esküszik, de a gyakori népének nem feltétlen kell mindent elhinni :D
2017. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 85E és még senki sem mondta, hogy túl nagy lenne. Szerintem a 85-ös körmérethez (husisabb alkathoz) tökéletesen passzol a D kosár.
2017. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!