Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benedvesedtem egy kollegam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benedvesedtem egy kollegam viselkedese miatt, mas volt igy?

Figyelt kérdés

Konkretan többször beszeltunk es apasi remrut de amikor beszeltunk annyira elhalmoz törödessel es sokszor hoz figyelmessegeket,megkönnyiti a dolgom, szebbeteszi a napjaim ebben furdök mint a csibe

Az erdekes az h nincs köztunk testi erintkezes, neha a kezempuszilja, es teljesen hetköznapi dolgokról beszelunk de ahogy nez meg minden a beszelgetesvégén tocsog abugyim!!!



2018. júl. 2. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Te dolgozol? Hisz írni sem tudsz. :O
2018. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Benedvesedtem egy kollegam viselkedese miatt, mas volt igy?

Konkretan többször beszeltunk es apasi remrut de amikor beszeltunk annyira elhalmoz törödessel es sokszor hoz figyelmessegeket,megkönnyiti a dolgom, szebbeteszi a napjaim ebben furdök mint a csibe


Az erdekes az h nincs köztunk testi erintkezes, neha a kezempuszilja, es teljesen hetköznapi dolgokról beszelunk de ahogy nez meg minden a beszelgetesvégén tocsog abugyim!!! 26 hibát találtam ebbe .

2018. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem telefonról írta és fáradt..ezért.
2018. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Ne bantsarok!
2018. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rendkívüli: Mick Jagger is "remrut" (és most már öreg is), mégis imádják a nők. :)
2018. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"26 hibát találtam ebbe"


Én meg egy darabot ebben :) Én is, ahogy szerintem mások is, rendszeresen helytelenűl írnak le dolgokat.


Nem feltétlenűl, mert hülyék lennének ezek az emberek. Én mérnöki pályán dolgozom jó fizetésért, de gimnáziumban rettenetes volt a helyesírásom és a magyar érettségim is középszinten csak 70% körül volt.


Ha valaki emiatt baszogat engem, akkor mindig elmondom neki, hogy "Oké, akkor fogalmazd meg a kritikádat tökéletesen 2 további nyelvben, mert az meg én tudom meg csinálni."


Csak azért mert valaki valamiben rossz nem feltétlenűl buta, tanulatlan semmirekellő ember.

2018. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi ❤️
2018. júl. 2. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam meg így sajnos

Soha nem nedvesedtem meg be így spontán semmire és senkire

Szerintem én erre képtelen vagyok sjanos

24N

2018. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Uh, bocs az off miatt, de erről az jut eszembe, bárcsak az én egyik kolleganőm is benedvesedne amikor elhalmozom figyelmességemmel apró gesztusokkal stb :) ki tudja? Lehet talán ő is nedves olyankor? Mondjuk néha látszik h jól esik neki, pedig zárkózott fajta és nehezen elérhető... de én nem vagyok remrut :D remélem!! On: bízom benne h más is van így. És azért van mert van valami kémia köztetek, és nyilván rád van állva a remrut...
2018. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ohhh igen. A zárkózott félink lányoknál szokozz ez előfordulni. Akik nem igazán tudják kiélni a vágyaikat és egyszerűbb doloktól is tocsoghatnak.
2018. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!