Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek h a párom fejezze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a párom fejezze már be az ilyeneket, mert le fogunk bukni és az nagyon égő lesz?

Figyelt kérdés

Előre szólok: igen jól esnek, de végig bennem van az hogy lebukunk..... Hülyén fog hagzani h valakinek ilyen problémái vannak, miközben más meg össze tenné a két kezeét ha csak valami hasonló lenne, de ez van. 3 éve vagyunk együtt és az elején még annyira nem, de aztán ahogy jobban megismert, egyre jobban “kitárulkozott”, és önmaga lett. Több dologról is lenne a szo, az első hogy hangos nagyon szex közben. Hatalmasakat nyög, amivel teljesen beindít, viszont mivel sokszor nem egyedül vagyunk a lakásban ezért nagyon kínos. Ilnekor mindig mondom h halkabban de azt mondja h annyira jo......ezért be szoktam fogni a száját.....mert utólag mindig azt mondja, csak a szexre figyel és nem tudja magát kontrollálni, plusz meg bejön neki h be fogom a száját :)

A másik az, h szereti ha lebukásveszélyes helyen/időben szexelünk. A múltkori példa: szombat délelőtt volt, egy régi parasztházban laknak és az Anyja elment délelőtt a boltba, a tesoi meg két szobával arrébb játszottak valamit a gépen. De egybe nyíló az összes szoba, tehát ha a két legtávolabb levő szobából is látni h mi van a lakás túlsó végében. A szitu egyszerű volt, elkezdett simogatni ott. Nyilván kemény lett, erre becsukja a szoba ajtót, és húzza le a nadrágomat. Mondom de a a tesoid bármikor bejohetnek, nincs kulcs?! Azt mondja nem fognak, és közben mar be is kapta. Nem mondom, tényleg jó volt, de a nagy elelvezes elott vagy 10x futott át az agyamon h mindjárt be nyitnak, vagy megjön az anyja......értitek.

Ésmeg sok ilyen sztorim van, én mindegyik után elmondtam, h leteszi tobbbet ilyet ne, enélkül is imádlak és szeretlek, de valahogy mindig meglep. Mondom, közben mindig hadakozik az agyam a farkammal, és az utóbbi győz. De csak egyszer bukjunk le..... Ezenkívül egyébként kiegyensúlyozott szexuális életünk van, szóval nem kell írni, hogy hagyd el vagy küldd hozzam stb.



2018. júl. 3. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is laktunk úgy albérletbe hogy felünk szembeni szobában szintén egy pár volt

Az oldalsó szobában meg egy fiatal üzletember aki ritkán volt itthon ha otthon is volt akkor a szobájából max wc-re ,fürdeni meg kávézni jött ki


Én se fogtam vissza magam

Persze ha családunknál voltunk akkor próbáltam halk lenni

De mikor párommal szexelek és nagyon jót érzek és szinte elvesztem a fejem annyira jó

Akkor ne szoljon már be hogy halkabban

És se szólok be hogy halkan durranjon el

2018. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem meg tojj már a többi ember fejére, és élvezd!
2018. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!