Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes gyerek korom volt fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes gyerek korom volt fiú létemre anyukám lány bugyikat adott rám és ezt a tettét sose magyarázta meg. Azóta 23 éves lettem ő már ilyeneket nem ad rám de én mégis magamtól felveszem. Hogyan tudnék ezen változtatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Általános iskola 4. Osztalyaig anyukám folyamatosan lány bugyikat vett nekem és adta rám mondván nekem ez a jó és semmi mással nem magyarázta. Mivel egészen kicsi korom óta ment ez engem nem zavart annyira mint kellett volna de sajnos ebből az lett hogy anyukám már nem foglalkozik ezzel a dologgal én mégse tudom elhagyni a női bugyikat pedig már 23 éves vagyok. Hogyan tudnék ebből kijonni? Sajnos ha nem is veszek magamnak akkori pár hét után muszáj felvennem női fehérneműt.

2017. nov. 26. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Fura jelenség lennél, ha még érvényben lenne a sorkatonaság.
2017. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Fogod és boxeralsót veszel fel. Húú de nehéz feledat!
2017. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám tinikorom óta nem vett nekem semmilyen alsógatyát, azóta is úgy élek.
2017. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,ha lesz barátod,neki biztos tetszeni fog.
2017. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Zavar? Akkor tudatosan próbálj meg leszokni róla. Ha neked ezzel nincs gondod, akkor meg jön valaki, aki ezzel együtt szeret. :)
2017. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya volna ha még 23 évesen is rádadná. Így elég hülyén hangzik hogy már nem adja rám
2017. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes kicsit hogy az iskolában a tesiórán senki sem vette észre. Kamu szaga van és az is.
2017. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Jó ez pont olyan, mint mikor nagyanyám nekem gyűrűket vásárolt, szerencsére nem fogtam fel mire megy ki a játék és csak "bolygókapitányost" játszottam velük úgy 4-5 évesen, utána pedig nem próbálkozott ilyesmivel. Próbált még papnak nevelni, ez még nagyobb bukás lett, mert elröhögtük magunkat testvéremmel a templomban...
2017. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem téveszted véletlenül a női bugyit a fecske férfi alsóval?

(Ne pontozzatok le, van akinek nem olyan egyértelmű a különbség).

2017. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

És milyen fazonúakat kaptál gyerekkorodban, és milyeneket hordasz most? Pl: normál bugyi, franciabugyi, tanga, csipkés, fodros, stb)


És miért, mi miatt akarsz ezen változtatni? Mi a baj ezzel, egy csomó fiú hord női bugyikat, főleg tangát. :)

2017. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!