Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most őszintén a nőknek számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén a nőknek számít a méret, vagy csak mi férfiak fújjuk fel ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
én férfiként mondom, hogy szerintem ezt csak mi fújjuk fel :D
2018. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy számít a méret

De nem úgy, ahogy ti gondoljátok

Minden nőnek különböző méretű a hüvelye, de általában átlagos

Tehát hiába lenne 20+os farka a pasinak, rohadtul nem lenne kényelmes

Nekem pl 16 centi fölött már óvatoskodni kell

Úgy meg nem élvezetes szexelni egyik fél számára sem

2018. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

kérdezd meg még párszor kérlek!

Utána meg írd ide, hogy "Dehát én ezt most kérdeztem meg előszöööööööör!!! Négynégynégy!44!

Léccilécci (utána két N-nel, mert az úgy jó!) b+

2018. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as mi a kutya meg a mája?

XD

Nem tudom kiolvasni mi lópikulát írtál.

Ki_ba_szott öreg vagyok...

2018. júl. 3. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Számít. 13-17 között legyen és nincs harag :D
2018. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem igen,férfiként írom.


Ezt találtam érdekességképpen idemásolom,anonim írás:


Khm...mivel nem vagyok mai csirke, van pár számadat a birtokomban:)


Azt mondja a nagykönyv,hogy a magyar átlag 14-17 cm.A 14 - től úgy első hallomásra megdöbbentem.


Engem fiatalon kényeztetett az élet, csak akkor még nem tudtam;-) , olyan 18 körüliekkel hozott össze a sors. Konkrétan 1 db. 18 körülivel, azt puhítgattam másfél évtizedig...De eljövé a felszabadulás....és szingli voltam 2 évig. Mondhatni tanulmányúton voltam. Hát volt tényleg 14- saccperkb 22.-ig. Annál a látványtól is majdnem kiesett a szemem:)


Szóval az az egy méret kevés.Nem mindegy ugyanis,- legyen az akár 14, akár 22,- hogy milyen vastag. A 14-est kompenzálhatja némi vastagság. A 22-est lágyíthatja ha vékony.Szóval azt mondom minden tekintetben maradjunk az arany középútnál.)

2018. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen számít nekik a méret. Ilyen nevetséges 12cm-el szinte egyik sem fog megtartani, tudod belőlünk lesznek a jó kis exek, nekem emellett még vékony is 3,5cm, szóval duplán selejt vagyok a szemükben...
2018. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

persze 22 XD

bámulatosan ócska volt a csaj szemmértéke.. ;)

2018. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

első vagyok

nyilván számít de szerintem csak a végletek, az ilyen 10-12 centi meg a 19-20 centis sorompóknál van ennek érdemben jelentősége.

Átlagos méretnél a kutyát nem érdekli :D

2018. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szóval azért igen mert kicsit felfújjuk.

Szerintem 15-16körül már mindenkinek jó kellően nagy szerszáma van.

Minden embernek nagyon soványnak is van 1-2cm a tövén de általában 2,5-3cm.Amelyik nőnek meg kevés a valódi 17,5-19centi ameddig bejutsz és van egy 3,8-4-4,3 esetleg 4,5 vastagság és az nem elég?


Ezen akár pénisz masszírozással segíthetsz,fejleszthetsz ha érdekel.Szóval akkor úgyis mindegy van péniszköpeny de milyen az már.

2018. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!