Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csaljátok a párotok. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csaljátok a párotok. Nem féltek, hogy a szeretőtök/alkalmi partneretek elküldi az üzenetet a párotoknak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert ésszel csinálom és a szeretőt nem vonom be a családi életembe. Szeretőt nem a munkahelyről vagy közös ismerősökből választom, de még csak nem is közös városból. Szeretővel nem csetelgetek, nem telefonálok, nem "viszem haza". Nem találkozom vele úgy, hogy az nem volt előre megszervezve. Ez jól működik 6 éve, de már csak pár év és válok.
2018. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na, de olyanokra gondoltam akik mondjuk egy ismerősükkel kerülnek közel egymáshoz és pl.facebookon beszélik a részleteket.
2018. júl. 4. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem privátozok. Nem lesz társ a szerető, ez csak szex. Nem egy emberről van szó.
2018. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Ezek muris valaszok , tehat olyan szeretöje van az elsönek , aki idegen, mas varosban lakik , nem csettelnek es nem is talakoznak !

Nem ismerik egymast

Hat igy nem is fogsz lebukni , az biztos !! Tuti tipp

2018. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Aki így csinálja az vagy ostoba, vagy pont leszarja, ha megtudják otthon. Talán arra is vár, hogy boruljon a bili és legyen ereje menni.

Én is voltam ilyen ostoba, a nő is férjezett volt. Többet akart, kiderült, elmondta a páromnak (nem mostani). Kimagyaráztam, de utána a férje hívta a párom, hogy igaz -e a hír. Falazott nekem tudtán kívül, de lehetett volna belőle csúnyább ügy. Azóta nincs chatelgetés meg telefonálgatások, tanultam belőle.

2018. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

ma 21:44

Nem érted, így magyarázni felesleges.

2018. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Privis tiltva.
2018. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, te ostoba vagy, de így jó!
2018. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Melyik az a normalis nö , aki belemegy egy szexkapcsolatba egy olyan ferfivel , aki nem csettel vele , nem adja meg a szamjat , bújdokol vele , nem erdekli mint ember , nem ad neki erzeseket , SEMMIT !

Körkérdés volt

Ez egy lélektaposó , megalázó , önbizalmat tépázó, alja helyzet egy nönek !!!!

2018. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért is írtam egy ez a 73-as ostoba.
2018. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!