Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne hogy azzal akivel lefeküdtél vagy szexkapcsolatban voltatok az a személy a legjobb barátnőd vagy barátod Exe amiről Te nem tudtál?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem mostani a dolog

Barátnőmmel 20 éve vagyunk a legeslegjobb barátnők gyakorlatilag az ovi óta!

Nem régiben segítettem neki pakolni válogatni átnézni a dobozokat és kezembe akadt egy közös fotó egy fiúval!

Kérdeztem,hogy Ő ki? Mondta hogy még 2009-ben volt a párja de nem tartott sokáig a kapcsolat a távolság miatt akkor volt 15 éves a srác pedig 27

Nekem meg égett a pofám mert Én ezt a srácot diákmunkán ismertem meg jóval később 2016-ban

Azért nem tudtam erről a Pasijárol mert 2009-ben én másik középiskolában voltam és csak 2010-ben mentem vissza a lakóhelyenen lévő Gimibe ahová barátnőm is járt

Azt tudom hogy ezzel a sráccal nem volt semmi ! A legintimebb ami történt köztük az a csók volt! A szüzességét 17 évesen vesztette el szóval nem vele!!

Szóval én ezzel a sráccal 2016-ban ismerkedtem meg párhónapig össze jártunk majd megszakítottuk a kapcsolatot azóta nem is hallottam róla

Nos Barátnőmnek is van egy 6 éves kapcsolata 3 éves kisfia

Én több mint 3 éve vagyok párommal és van egy 1 éves kislányom


Azon gondolkodom,hogy elmondjam e Barátnőmnek hogy ismerem az exét és (sajnos) közelebbről is

Azért sajnos mert Nálunk alap szabály voot hogy egymás párja,exe Tabu!!!!

A barátságunk fontos számomra

De ha nem mondom el úgy érezném hogy be csapom hazudok Neki!

Mivel nem tudom mennyire fűzték mély érzelmek ehhez a sráchoz anno így nem tudom mennyire bántanám meg isz még az egyességet is felrúgtam

Hogyan tálaljam neki úgy hogy a legkevésbbé legyen bántó vahy fájdalmas?!!!

Válaszokat előre is Köszönöm


Ui:. Nincs rossz válasz én senkit nem fogok le pontozni :)



2018. júl. 5. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez igazából nem olyan sztori, hogy tudatosan ráindultál az exére, hanem csak kiderült, hogy van egy közös exetek, amiről nem tudtatok eddig. Nem hinném hogy kiakad ezen. Mondjuk én tuti mikor meglátom a képet, rákérdeztem volna, hogy jé, te honnan ismered xy-t?
2018. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó nem jártam a sráccal csak szex volt

A kép olyan volt hogy seteni lehetet hogy nem csak haver

2018. júl. 5. 11:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl okos ember. Ebből következik, hogy nem fogod megoldani a problémát.

Random nagybetűket írkálsz a mondatokba... feleslegesen.


Azt ajánlom felejtsd el és ne idegeskedj. Úgysincs elég eszed

2018. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell problémának lennie köztetek emiatt... nem tudtal rola ennyi akkor jol érezted magad azóta ennyi
2018. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod. Nem tudtad, hogy a barátnőddel volt, tehát betartottad a szabályaitokat. Nem kell fölöslegesen a múltat bolygatni.
2018. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!