Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha átlagon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha átlagon aluli a péniszem? :/

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, lánnyal sosem voltam, részben a méretem miatt. Nagyon kicsi, ránézni is rossz. Nem érzem magamat férfinak emiatt, meg ha egy nő meglátná ő sem gondolna férfinek.

Miért ilyen igazságtalan az élet?:(

Lehet valahogy növelni, vesztenivalóm nincs úgysem.

A méretem mereven: hossza 11cm, átmérője jóindulattal 3.5 cm.


Légyszi normálisan válaszoljatok!


2018. júl. 5. 11:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Mai napra is megvan a farokméret kérdés. Olvasgass vissza a válasz az lesz hogy nem számít a méret ha szerelmes beléd az illető,összepasszoltok pont lefogja kakilni mekkora a lábad között. (ne írj privátot fiú vagyok.)
2018. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Legyél meleg

Passzív félként nem probléma ha pici

2018. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Menj prostihoz
2018. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Legyél meleg"


Lányokat szeretem, ez nem így van hogy akkor most a fiúkat fogom szeretni!

2018. júl. 5. 11:19
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Keress olyan nőt aki nem bírja a nagyot.
2018. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Hmm.. megnézném. De szerintem nem kizárt hogy van akihez a tiéd is pont passzol.
2018. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak ha átlagon aluli a péniszem?"

Dugjál..

2018. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire zavar, olvass utána, hogy milyen komolyabb műtéti lehetőségek vannak, amivel megnövelik. Csak gondolom utána jóval érzéketlenebb lesz. Lesz olyan nő, akinek ez jó méret, ne add fel.
2018. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek mekkora lenne a normál méret?
2018. júl. 5. 11:35
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nem igazán van hogy "normál" méret, mindenkihez más passzol, van aki be tud fogadni 20cm-eset sőt azzal élvezi, viszont van aki szűk és sokkal jobb neki egy kisebb méret. Átlag méret van, a te méreted tényleg valamivel átlag alatti, de semmi sem zárja ki hogy lenne olyan lány akinek olyan a hüvelymérete hogy pont megfelelsz neki, sajnos neked megnehezítheti a párválasztást.
2018. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!