Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kicsit a péniszem felfelé...

Egy kicsit a péniszem felfelé görbűl ez probléma lehet a későbbiekben? És ha már itt vagyok akkor egy 14.5cmes és 13cmvastagságú (a mérőszallagot körbetekertem rajta :D ) pénisz átlagon aluli vagy normális?

Figyelt kérdés
14/F

2016. jún. 26. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

normális a méret és nem baj.


semelyik sem egyenes.

2016. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az messze nem igaz,hogy egy sem egyenes,az 1 válaszoló ne a sajátjáról alkosson véleményt.A szakirodalom erről az olvasható,hogy 50 % nak egyenes,a másik felének meg hajlik valamerre.Az elhajlások nagysága is nagyon megoszlik .

Kóros a lefelé hajlottakból kerül ki inkább,abban az esetben ,ha utódnemzésre is alkalmatlan .

14 éves fiúk zömmel ennél kisebb méreteket írnak inkább.

Azért ne száll el magadtól,mert a méret még kevés lehet az üdvösséghez .A szexet is tanulni kell !

2016. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 13 volt annyi idősen, most 16cm. 16/f
2016. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb volt 14 évesen (szintén 13 cm körül), csak később nőtt még pár centimétert a hossza. Egyébként átlagon felüli egy ennyi idős fiúnál - a vastagsága is. :) Most mekkora?
2017. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En 14 vagyok es 17.5cm😅😅😅
2017. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!