Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire értetek ezzel egyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek ezzel egyet? Tényleg ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt el kell fogadni. Ezt tudományosan és szépen úgy szokták fogalmazni, hogy a "férfiak vizuális lények". Magyarán nem a lelkiség érdekli őket, meg a kötődés, mint a nőket, hanem csak a látvány. Egyszerűek, és a farkuk irányítja őket, nincs mit szépíteni ezen. Mindenféle érzelem nélkül képesek szexelni egy olyan nővel, aki szerintük szép, függetlenül attól, hogy az illető milyen jellem. Ezért van minden prosti külsejű csaj körül 20 pasi, és egy aranyos, de dagi lány mellett meg egy sem. Szomorú, de ez van.


Szerencsére akadnak köztük olyanok is, akik hajlandóak mást hazudni nekünk, mert tudják, hogy mennyire szeretnénk hinni benne, hogy ők nem olyanok. De persze ha kísértés jön, kiderül, hogy csak hazugság volt, de mi addig is hálásan elhisszük nekik.


Szerintem ez 100%ig igaz, és hiába próbálják tagadni, mélyen legbelül Ők is tudják ezt,csak nem bírjak beismerni.


2018. júl. 6. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Marhaság. Pont ugyan úgy nők közt is van aki szexel érzelmek nélkül csak a külsőt nézve mint ahogy férfiak között is. Ahány ember annyi féle, elég sokan vagyunk így elég változatosak, ideje lenne elfogadni hogy nem adott nem a gonosz hanem adott emberek. 28/F
2018. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Küldesz puncis képet?
2018. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem csak a kívül bombanő, belül buta liba és kívül csúnya nő, belül értékes típus létezik...Egy minimális vonzalom akkor is kell, ha a a belső értékek rendben vannak. A nőknek sem kell olyan pasi, akire ránéznek, és nem tetszik rajta semmi...Amúgy meg vannak, akiknek pont a husi lányok jönnek be! :D Persze azért mindennek van határa ;)
2018. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

Ezzel teljesmértékben egyetértek, magam sem írhattam volna le jobban !

Sajnos a többség ilyen, persze vannak kivételek, de az minimális...

2018. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez tényleg marhaság. Én inkább hajtok az aranyos dagi csajra, mivel ott nincs konkurencia (vagy sokkal kisebb). Az más kérdés, hogy egy ilyen lánnyal is képes vagyok érzelem nélkül szexelni, de akkor legalább elhiszi, hogy tényleg vonzónak tartom.
2018. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Jajj Istenem ki törte össze a kis szíved? Vagy épp hányadszor választottad a bunkó köcsögöt?
2018. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Semennyire nem értek egyet ezzel a hülyeséggel.


"Ezt tudományosan és szépen úgy szokták fogalmazni, hogy a "férfiak vizuális lények"."


Hol fogalmaznak meg ilyet tudományosan? Ne használj úgy egy szót, ha nem vagy tisztában a jelentésével.


Felesleges lenne minden egyes sarkított előítéletes és általánosító buta mondatodra reagálni, de én személy szerint pont ma fejtettem ki egy kérdésnél, hogy számomra az érzelem mentes szex nem menne.


Íme az említett válaszom:


"Én érzelmek és szimpátia nélkül nem tudnék lefeküdni valakivel és nem gondolnám, hogy ettől férfiatlan lennék. Érzelmek alatt nem kell feltétlen a szerelemre gondolni, de az szerintem elengedhetetlen, hogy a másik személyisége és a természete szimpatikus legyen számunkra vagy legalábbis számomra."



Remélem a további hülyeségeket összegezve te is tudod mélyen belül, hogy iszonyat nagy butaságokat hordtál össze és jobban tennéd, ha ezt mások előtt (mondjuk személyesen) nem hangoztatnád, mert mindenkinek az lesz a véleménye rólad, hogy nem sűrűn által sorba amikor az észt osztogatták vagy pontosan, hogy is szól ez a mondás.

2018. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Fogyj le.
2018. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Ostoba vagy Magdi!
2018. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Férfi vagyok, és ez nagyrészt ez tényleg így igaz, van aki polkorrektkedik, de akkor is ez van. Egy komoly kapcsolathoz persze kell, hogy meglegyen az összhang a két fél között, de elsődlegesen a vonzalmat a nő külseje generálja.

Nyilván ennek meg az inverze, hogy a nők pedig az alfahímeket keresik, a magabiztos, vagány, férfias pasikat, itt a külső nem olyan fontos.

2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!