Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok olyan közöttetek, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok olyan közöttetek, aki volt ár önszántából kopasz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ez alatt,hogy kiváncsiságból,bakancslistán való szereplés miatt esetleg extrémebb fétis miatt borotválta,borotváltatta kopaszra a fejét?

2018. júl. 6. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem volt egy időszakom amikor valamiért nagyon elkezdett érdekelni hogyan nézhetek ki kopaszon,de nem lett volna az a pénz vagy az az Isten amiért a gyönyörű dús fekete hajamnak nekiessek a nullásgéppel. Akkor inkább marad a kíváncsiság. Szóval igen, megfordult a fejemben kíváncsiságból, de aztán hagytam a fenébe.
2018. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tartasz attól,hogy mások mit szólnának hozzá ha kopasz lennél?

akkor sem,ha úgy nyírnád meg magadat,hogy hosszabb ideig nem mennél emberek közé?

2018. júl. 7. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában pont lesz*rom az emberek mit gondolnak rólam. Szóval csak ez miatt simán bevállalnám volna. De túlságosan szeretem a hajam ahhoz, hogy random ötlettől vezérelve nekiessek és lenyírjam..
2018. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

arra gondoltál már,hogy azért vállj meg tőle,hogy később ha újra kinő sokkal erősebb és töredezés mentes legyen?

Hisz úgy is visszanő.Lehet ezután szebb lenne és még jobbam szeretnéd

2018. júl. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!