Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex után (vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után (vastag pénisszel) mennyi idő míg újra össze szűkül a fenék lyuk? Fájni fog utána a fenekem? Le fogok tudni ülni?

Figyelt kérdés
Sosem volt még anális szexben részem.

2018. júl. 7. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Előtte tágítgasd magad, akkor talán kevésbé lesz kellemetlen.
2018. júl. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha még sosem volt anális szexben részed, miért rögtön egy vastag farokkal kezdesz? Első alkalomra egyetlen egy darab ujjon túl semmi más nem kell. Na meg síkosító. Bizonyára neked is fontos az, hogy az anális kényeztetés számodra egy kellemes élmény legyen és te magad vágyj a folytatásra.


21/N

2018. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen lányok írhatnak nekem.

Mármint, akik szeretik az anált :D


u.i: úgysem mersz írni

2018. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
nagyon sötét vagy kérdező
2018. júl. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan mondom, ünnepi pillanat, mikor 21 éves lányoktól itt olyan szellemi színvonalat tapasztalok, mint a 2es hozzászólóé. Már az lenyűgöz, hogy tökéletes nyelvhelyességgel ír.
2018. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sikosítot használtam a barátommal. Neki vastag a pénisze hosszra 16cm szóval az is rendben van, de vastagságra tényleg kellemetlen volt análba. Pedig felvoltam izgulva és nem volt gond behatolással sem. Csak utána kellemetlen volt, és nekem utána kicsit fura volt leülni. De azonnal összeszűkült a lyuk. Az nem maradt tág!!! Amikor ürítesz egy nagyot akkor sem marad utána tág...


Ui: Nem nagy szám az anál. Nekem még a párom sem tartotta hű de klassznak. Kétszer kipróbáltuk, soha többet. A puncim is elég neki :D

2018. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
par perc.... egyebkent siman le fogsz tudni ulni, a feneked meg akkor fog fajni, ha rastresszelsz...
2018. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő előkészület után és ha ellazulszbakkor nem lessz gonnd.
2018. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!