Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik már átestek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már átestek az első szexen, azoknak utána volt valami változás? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

pl. a záróizma elgyengült? könnyebben kakilt? sokat pukizott? vagy sokáig fájt? Mennyi ideig?


És a behatolás mennyire volt fájdalmas? voltak sérülések?


Privátban is írhattok!



2017. szept. 25. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az első szex után szinte semmilyen probléma nem volt a záróizmaimmal, ugyanolyan volt mint régen. Talán egy napig éreztem izomláz szerű dolgot.
2017. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Ezért jók nekünk a nők.
2017. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nektek meg pénisz. Jobb mint a pina.
2017. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem jobb. Csak vegyük alapul hogy két hálózati villát, nem lehet összedugni, de viszont a konnektorba be lehet. A természet törvénye.
2017. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehetne arról szó, hogy a kérdésre válaszoltok?
2017. szept. 26. 00:00
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az 57%-ost ki kellene már tiltani ebből a kategóriából, mert már nagyon unalmas.
2017. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
De igenis jobb a pénisz. A konektoros dolgot meg hagynám, mert már feltalálták az átalakítót. Egy férfit legalább nem ejt teherbe egy másik, de egy nőt igen, vagyis inkább úgy mondom, hogy nem kap zárlatot, hogy te is értsd.
2017. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Amiket felsoroltal az tobbnyire varosi legenda. Egy izom nem nyulik ki a hasznalattol, mint ahogy a karizmod sem lazul ki...
2017. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

A behatolás kicsit kellemetlen, furcsa, de nagyon gyengéden csináltam a partner így jó érzés volt. Nem fingottam, nem volt utána sem semmi más érzés, mint hogy jól megbaxtak :D

Utána évekig ő volt a barátom.

A legjobb póz sz vagy a kutya, vagy ha a lábad a nyakába van, legs up mission.

2017. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem egyszer dugott meg srác. A behatolás nekem fájt, mert vastag és kőkemény a farka, de már nagyon akartam, és azt akartam, hogy Ő legyen az első, ezért vállaltam a fájdalmat. Pedig finoman csinálta, csak úgy látszik a záróizmaim nem lazultak el annyira. Igen, síkosítót is használtunk, sőt, előtte ki is nyalt, meg is ujjazott. Elélvezés után, ahogy lankadt a farka, azt akartam, hogy maradjon még egy kicsit bennem, a félig lankadt farka isteni finom érzés volt. :-) Utána két napig izomláz szerű érzésem volt a lyukamnál, de örültem neki, mert az járt végig a fejemben, hogy jól begbaszott az a srác, akit szeretek. ;-) Más problémám nem volt, de ez csak egy dugás volt.
2017. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!