Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúm csak a durva sértegetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm csak a durva sértegetésre izgul, főleg ha a nemiszervére teszek nebatív megjegyzéseket. Mitől alakult ez ki nála? Mia neve ennek a perverziónak.

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Eö a buta csaj fétis.
2018. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó :DDDDDD
2018. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt én nem tudom, hogy a pszichoszexuális fejlődésében hol kapott gellert, mindenesetre valószínűleg erős mazochista/szubmisszív hajlamai vannak. Készülj fel arra is, hogy imádni fogja, ahogy egy nagyobb fszú idegen kúr téged, ő meg a szoba sarkából nézi, ahogy hörögve élvezel, és szidod az ő farkát, hogy az mennyivel szrabb.
2018. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a neve ennek a perverziónak.

Valóban kicsi van neki? Lehet van benne sub hajlam és hajlik izgatja ez a fajta megalázási mód. Volt ilyen ismerősöm akit ez izgatott és nekik ez olyan mintha dícsérnéd a farkát. Nincs ezzel semmi gond egyébként csak neked kell akkor úgy felfognod hogy ez neki jó.

2018. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkább csúnya, görbe farka van, nem olyan kicsi.
2018. júl. 7. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
ÉS az ilyen balf aszoknak van nőjük...
2018. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen balf aszoknak? Ha jól értem a kérdéses srácnak a barátnője teszi föl éppen itt a kérdést, vagyis az uri embernek még olyan feltételek mellett is barátnője van hogy arra izgul ha szídják a kszát. Neked csajod sincs a kommentedből itélve. Ki a balf.sz?!
2018. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is arra izgulok fel ha szidják,lekicsizik a farkam. :)
2018. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdező nem csaj, hanem meleg pasi, ez azért hozzátartozik az igazsághoz
2018. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!