Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek egy 18/5-ös mérettel ki lehetne elégíteni benneteket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a tulajdonosától függ,ha például impotens vagy gyorstüzelő akkor nem.
2018. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak szeretnéd hogy ekkora legyen 😄
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tud bánni vele akkor igen.

Viszont a tövig hatolás és a vad vágta kizárva, ami engem azért kibrándítana. :(

2018. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak a te kielégülésed hajszolod, hanem rám is figyelsz és ritmusosan, de finoman (nem tövig benyomva) csinálod, úgy igen. De emellé is kell a kezem, csak csiklóval tudok elmenni.
2018. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem nagyon tetszik, hogy akinek ez a mérete, az biztosan örül neki, és büszke rá, de arra vigyáznia kell, hogy ne nyomja tövig... Akkor meg minek az a 18 centiméter, ha 3-4 kint kell, hogy maradjon? Sose eresztheti el magát? Legalábbis ki kell fognia azt, aki alkalmas méretű? A 13 centit vigyázás nélkül nyomhatom, és esküszöm, hogy a csiklóját is izgatom a tövével, illetve a hasam aljával.

Engem hálistennek elkerült ez a kisfarkúság-félelem, fiatal koromban nem is tudtam, mekkora az átlag. Most, hogy tudom, megnyugtat, hogy épp annyi embernek van nálam kisebb, mint ahánynak nagyobb. ;)

De a legnagyobb megnyugvást az adja, hogy megtapasztaltam, hogy senki sem panaszkodott rám. Nem mintha akkora tapasztalatom lenne (6), de mégis...

2018. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezzel a mérettel már NEM

Túl Nagy Túl Vastag

Szexre nem lennél jó

Max nézegetni

De még arra se

24N

2018. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanakkora nekem is, sose éreztették velem, hogy kicsi.

Mivel vastag méret anál már neccesebb, volt amikor hivatásos se engedte. De "sima" szexre garantáltan nem lesz gondod vele.

2018. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem, hogy a Red Bull doboz 13 centi hosszú, és 5 centi átmérőjű. Szóljon az a nő, aki ki tudja akkorára tátani a száját.

Szegény fiú, pedig biztosan olvasott már róla, hogy az orál jó játék...

2018. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!