Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok hogyha egy pasi szinte mindenkinek részletesen elmesélné, hogy hogy dugott meg benneteket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Visszavágnék és azt mondanám mindenkinek hogy a pasi csak kitalálta, és csak odáig jutottunk hogy levetkőzött, mert megláttam az iciri piciri babakukiját.

Ezzel minden pasit meg lehet alázni.

2018. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Elmondanám h a fele se igaz mert az egyik részét álmodta

És a sztoriban a negyedét se tudta nyújtani


24N

2018. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
És az első ezzel be is bizonyította hogy a nőknek számít a méret...:D
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

1.vagyok


Nem, nem számít :) Csak ti pasik annyira bemesélitek magatoknak, hogy fegyvert adtok a kezünkbe. Nekem a 12 cm az alsó határ, a felső olyan 17 cm. Szóval láthatod, hogy az átlag méretet preferálom :)

De ha egy pasi így megalázna, hogy mindenkinek mesél az intim dolgainkról, akkor az a minimum hogy a leginkább fájó pontot célzom meg :)

2018. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Fájó ponton:D de közben meg jó a 12 centis baba pö.cs?:D azt se hiszem el...
2018. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Látod fegyvert adtok a kezünkbe, téged is simán meg tudnálak alázni ha esetleg az lenne a célod - pasimként - hogy megalázz :)
2018. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes. Ha azt mondtam volna hogy 18 cm alattival nem kezdenék és ezzel a többi nő is így van, akkor meg már mindjárt kicsinek tartanád a farkad :)
2018. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
De legalább bevallanád hogy a méret igenis számít nektek, ami momentán igaz is... csak nem valljátok be.
2018. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Olyan egyszerű vagy 8-as hogy az már fáj :)
2018. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem tartanám kicsinek. A 16/5 nem kicsi.

De csak kibújik a szög a zsákból, hogy még ez sem elég nektek... :D

2018. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!