Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan nő lesz akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő lesz akinek nem fog megfelelni a pénisz méretem?

Figyelt kérdés

Ebbe olyan rossz belegondolni, mert ha nagynehezen találok egy rendes lányt akkor lehet hogy nem fog belőlem semmit érezni és ezért fogunk szakítani? :(

Tényleg ennyit ér a szeretet?


Sok lánynak nem lesz elég az enyém? 14cm a hossza és 4.5 vastag.


Köszönöm!


2018. júl. 7. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes lesz beléd,nem fogja érdekelni hogy mekkora farkad van.

Ez olyan hülyeség,nem értem miért gondolja ezt sok férfi.

2018. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok lány csak dumál! Az 101% hogy lessz akinek nem elég hanem kielégítő lessz!
2018. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy rendes lány nem fog ez miatt elhagyni. Különben is, vannak ujjaid, meg nyelved is ;) Illetve gondolj bele, hogy az ázsiaiakhoz képest milyen szerencsések vagyunk. Nekik azért szerényebb méreteik vannak, húzom is néha a k-pop rajongó ismerősöket ezzel! :D
2018. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bár sose meregettem nekem szerintem ekkora sincs. És az is igaz hogy nem könnyen jött össze sokat vartam, de mostanra régóta van egy gyönyörű párom, és élvezi az együttlétet mindennap akarja mert szeret. Ne csüggedj ha megtalálod a megfelelő párt nem lesz gond.
2018. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátomnak is ekkora, én meg a szokásosnál kicsit tágabb vagyok mégis el szoktam élvezni szex közben is..nem is kellene ennél nagyobb.
2018. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Elmész te a fenébe, átlag fölött vagy!

Szórakozol?

2018. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem elég volt ennyi visszajelzés és elhiszed, hogy nem kicsi mert szerintem teneked nem ez az első kérdésed!
2018. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsivel átlag alatti, de nem reménytelen a helyzet.
2018. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm többször elmegy a 13 centimtől is. Néha viccelődik, hogy ha lebarnulok "reméli a mérete is négerebb is lett". De nem veszem magamra ezeket a dolgokat, szeretjük egymást és néha ez is fáj neki.


Szóval ne izgulj ezen. Bár tudom... mondhatom! Én is fostam akkor, de már tudom, hogy nincs vele semmi baj.


20F

2018. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból kiindulva egyiknek se. Nekem 16/5 de amikor elmondtam hogy kicsi van, rögtön eltűnt az összes.


De ha nagyon nagy szerencséd van találsz olyat akit nem a pénzed vagy a fxszod mérete érdekel, és egy kicsit veled lesz, amig az első nagyfxszú fickóval meg nem csal.

2018. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!