Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a nők, hogy minden ismeretlen rosszat akar?

Figyelt kérdés

Már kezd nagyon unalmassá válni, hogy a mai világban nem tudsz ismerkedni, és ez ugye eléggé befolyásol... mindent.

Nem világos: ha elesel, felállsz és mész tovább.

Ha megbántottak, túlteszed magad rajta és folytatod.


Szóóóóval ha ismerkedsz, és az illető értelemszerűen ismeretlen, akkor miért hiszi a lány/nő, hogy az ismeretlen = rossz ?


Általában szokott lenni azért szexuális indíttatás benne, de úgy vagyok vele, ha az ember 20-as éveiben nem lenne, az azt fejezné ki, hogy ott valami nincs rendben.


Légyszives az életkorotokat és nemeteket írjátok a válaszotok után



2018. júl. 7. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nehéz kifogni valaki olyat, aki tényleg komolyan gondolja. Persze, nők között is van olyan, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, de inkább pasik között van olyan, akik csak megd*ugják és tovább lépnek. Viszont én úgy gondolom, hogy egy esélyt mindenki megérdemel. Ha jó a kémia köztetek és megvan a közös érdeklődés, akkor csak egyre több és több esélyt kell adni a találkozásra, a személyes együttlétre és utána minden alakul. Sok nő erre nem ad lehetőséget, vagy ha igen, azonnal hagyja, hogy leteperjék és utána csodálkoznak, hogy de hát miért nem gondolta komolyan?


(Nem akartam túlságosan általánosítani, de én ezt látom az ismeretségi körömben.)


L/20

2018. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Általánosítás?

Ha itt 50 rámprivizőből 47-tel ott lyukadunk ki, hogy dugunk-e és mikor? Akkor már rettenetesen unod az egészet és nem fűzöl reményt ahhoz, a többi 50-el is jobb lesz az arány.

2018. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 he84 ***** válasza:
95%
Én nem hiszem ezt, ám valóban a legtöbb férfi inkább csak szexre hajt már az elején is (ezt a legtöbb nő nem szereti), vagy úgy erőlteti a párkapcsolatot, hogy közben még nem alakult ki a kölcsönös szerelem. Ahhoz idő kell, türelem és előbb alaposabb ismerkedés. Erre pedig jó néhány férfi nem igazán hajlandó. Legalábbis komoly párkapcsolat esetén mindezek erősen javasoltak.
2018. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szándékokat a mondatszerkezetekből veszik ki. Ha úgy fejezed ki magad, ahogy a csak szexre vágyók, akkor gondolják hogy te is. De ha kulturáltan, teljes leírással, és őszintén írsz/beszélsz, nem fognak se jobbat se rosszabbat feltételezni, mint amit akarsz. Persze ehhez kéne ismerni néhány szót, és nem izé vagy hogyhishívják szavakat kéne használni a helyett, amiket akarsz mondani, csak nincs szavad rá.

Szóval egy kis ész, egy kis őszinteség és tényleg ismerkedő vagy szerelmi szándék és működik. Nálam legalább is mindig működik az, ha így viselkedem.

2018. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A dolog kulcsa az,hogy ne akarj ismerkedni. Legalább is kívülről úgy tűnjön. Csak légy laza és semmiképp se nyomulós. "szexuális indíttatás" inkább csak a kisugárzásban legyen,beszédben max. virágnyelven és csak úgy mellékesen. Nem tudom érhető-e,amit itt összegagyogok, mint a pösze papagáj? :-D

41/F

2018. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki elolvasta az utolsó sort a leírásban, és odaírtátok a korotokat is. :D
2018. júl. 7. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert úgyis csak d.ni akarnak,erre meg nincs szükségem... !!
2018. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert ilyen minden élőlény. Negatív tapasztalatok után értelemszerűen reflexé válik, hogy mihez hogy viszonyul. Bár most pont 20 éveikben lévőkről beszélsz, én pont azt látom folyamatosan, hogy abból a kategóriából a lányok is csak azt akarják. Én bennem is kialakult egy ilyen reflex és megadom az esélyt annak, hogy néha tévedek, de én akkor is mindig már csak a rosszat látom. Én se nagyon bízom a lányokban és alapból nem nevezném nevén, hogy miként is állok hozzájuk. Szóval szerintem ez érthető és nemtől függetlenül kialakul az emberben.
2018. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2018. júl. 7. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem világos: ha elesel, felállsz és mész tovább.

Ha megbántottak, túlteszed magad rajta és folytatod."


Akkor te miért nem ezt teszed? Próbálkozz a következőnél, az majd biztos nem olyan, mint az eddigiek.

2018. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!