Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy barátnőm jobban, vagy többször uralkodjon rajtam? Néha kikötöz, játszik velem, de többször szeretném, és picit szigorúbban. Neki nincs mindig kedve. Hogyan érhetném el hogy akarja? 26/F

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát eljátszátok a Ludas Matyi módosított változatát. Például te leszel Döbrögi és ágyhoz kötözve jól elfenekeled. Erre begerjed és háromszorosan adja vissza.
2018. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de lepontoztalak.

Máskor nem szoktam ilyet, de most komoly válaszokat szeretnék!

2018. júl. 7. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézni domináns nőket, -tevékenységeket a neten, ezt felhozni neki (vagy ha szerencséd van, akkor épp meglátja), erről beszélni, hogy te ezt valahogyan ki szeretnéd vele próbálni.
2018. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Téged felpontoztalak, mert segíteni próbáltál:)

Konkrétan tudja már milyen vágyaim vannak, csak nem mindig van kedve hozzá. Alacsony a libidója, és ezzel van összefüggésben.

2018. júl. 7. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első választ nem viccnek szántam. Több lányismerősöm is teljesen megőrült az ilyen játékokért. Még hogy nem volt hozzá mindig kedvük? Ellenkezőleg, például egyik azt mondta hogy legszívesebben abba sem hagyná sosem.
2018. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!