Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog hogy attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy attól felek hogy lehet hogy lesz olyan póz amiben nem fog elerni a péniszem a barátnőmig?

Figyelt kérdés

Meg szűz vagyok, de már nem sokáig. De nagyon félek attól hogy rövid, és nem fogja élvezni a barátnőm. :/

Mekkora minimum pénisz hossz kell ahhoz hogy minden pózban elérjen addig amíg kell?


2018. júl. 8. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ha nem a barátnőd mellett a 2 méterre a paplan qrod, biztos el fog érni a barátnőd ing!
2018. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem volt már olyan barátom, akinek nem ért el a farka, de ez sok mindentől függ. Magasság, súly, alkat... Nálunk pl azért nem, mert ő magas volt én meg alacsony. De egyáltalán nem volt gáz, folytattuk máshogy. Szóval ne aggódj:)
2018. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én magas és vékony testalkatú vagyok. Barátnőm meg alacsony.
2018. júl. 8. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"elérjen addig amíg kell"

Ilyen nincs.Rosszul képzeled el a dolgot.A pénisz kitölti a hüvelyt és a súrlódással ingerli.Minél hosszabb,annál nagyobb esély van rá,hogy elérd a nő méhszáját,(ami a hüvelyt zárja le )és fájdalmat okozz neki.

13-16 cm az átlaghossz és 3.5-4 cm az átlagvastagság.

2018. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az enyém 14 cm hosszú és kicsivel több mint 4 cm vastag.

Akkor elvileg nem lehet gond, ugye?

2018. júl. 8. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nézd páromnak sincs tul nagy

Egyedül állva nem megy de ott közrejátszik a 146 cm-es magasságom is


24N

2018. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem lesz gond. Az alacsony lányoknak általában kisebb pénisz a megfelelő amúgy is.
2018. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
#5 Az gyakorlatilag átlagos,az pedig a legideálisabb.:)
2018. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen jok a mereteid. Ne aggodj
2018. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés nem az volt hogy lehet-e szexelni vele, hanem az hogy megfelelő-e minden pózhoz. Nyilván nem, mert kicsit rövid. Vannak pózok amikhez ettől hosszabb kell.
2018. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!