Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem túl okos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túl okos dolog egy ilyen sráccal kezdeni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, mar találkoztunk is egyszer, de főként meg csak írogattunk egymásnak. A múltkor kicsikét pikánsabb dolgokról írogattunk, h pl kinek mi jön be a szexben, ki mit szeret stb és írta h van neki egy “defektje” (ezt ő írta így), hogy imádja a “harisnyás lábakat”. Meg hogy milyen jól néztem ki amikor találkoztunk, abban a cipőben amit viseltem, merthogy a lábamat is megnézte. Meg szereti ha lábbal kiverik neki....stb. Amúgy a srác külsőleg, gondolkodásban rendben van es szimpatikus, de ez a múltkori levelezésesünk kicsit elbizonytalanított. Valakinek hasonló? 24N

2018. jún. 27. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy imádja a lábakat, minden attól függ mennyire, próbálkozni lehet szerintem, aztán később majd kiderül, mert ezzel végülis még nem mondott semmi rosszat szerintem. Olyan nagy kaland ha majd lábbal kell kiverni neki? Max te nevetsz ő meg élvezi :D
2018. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Ha már ennyire az elején közölte mi a tényállás, akkor gondolom a későbbiekben nem lesz másképp a helyzet

Csak a lábadra lesz kiváncsi.

Én a helyedben elgondolkodnék, hogy egy lábat hágó pincsikutyát akarok, vagy egy férfit....

2018. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi baj ha ez IS érdekli. A gondok akkor kezdődnek ha más sem erdekli csak a lábaid.. tehát ha kvázi csak arra indul be.
2018. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden srácnak van kedvenc testrésze, ettől még ő normális.
2018. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Húha. Én jártam már lábfétises fiúval, egy kicsit kellemetlen, de megszokható. Kiverni nem vertem ki neki, mert az már tényleg nagyon nagyon fura lett volna, de szex közben néha bekapta a lábujjamat, az igazából egész kellemes volt. :D Szóval tényleg nem olyan félelmetes a dolog, ha a srácnak nem csak az okoz élvezetet, hogy a lábaddal foglalkozik.
2018. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez mért baj?


A lábfétis a leggyakoribb fétis.

Majd akkor akadj ki, ha olyannal akadsz össze, akiről kiderül h le kellene pisilned v nekrofíliás v mégrosszabb.


Ink kényeztesd a lábaiddal és máris fogtál magadnak egy férjet! :D

28/F

2018. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez beteges!

Én azonnal törölném minden kapcsolatunkat, és menekülnék előle örökre!

2018. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, mert a volt barátom nem ilyen volt, tehát nekem ez es új dolog és nem tudom hova tenni. Sokat olvastam ilyen témában mar ír a gy-n is, és gondoltam megkérdezem h mit gondolnak róla a többiek. Magyarán, mennyire tűnik ez “betegesnek”? Egyébként olyanokat mesélt h abban merült ki ez a “szokása”, h az exe lábbal verte ki neki sokszor meg hogy a kedvéért mindig harisnyazoknit, vagy combfixet húzott fel napközben vagy este a szexhez. Nekem ez teljesen más világ, mint amit eddig tapasztaltam. Most akkor ez mennyire tűnik így “problémás” pasinak?
2018. jún. 27. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdés nem az, hogy az itt lévőknek mennyire problémás, hanem, hogy Neked kérdező belefér-e ez!


El tudod-e fogadni, hogy ilyen dolgok izgatják a pasit és számodra nem jelent terhet, hogy kielégítsd ez irányú vágyait, vagy nem? Zavar ha ez a párkapcsolatod állandó része lesz, vagy sem?

Ha ezekre a kérdésre tudod a választ akkor véleményem szerint meg van oldva a probléma.


Akik itt válaszolunk nem tudjuk megmondani, hogy ez Neked milyen lesz!

Akinek volt már dolga ilyen sráccal az is csak azt tudja megmondani hogy azzal milyen volt, de azt nem, hogy ővele milyen lesz. Szóval ha ezzel kapcsolatban bizonytalan vagy de egyébként úgy tűnik rendben van a dolog akkor szerintem ez addig nem derül ki míg nem próbálod ki.

2018. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg neked kell tudni, h neked ez bele fér e.

Amit viszont fontos tisztázni, h miben nyilvánul meg ez a fétis nála. Ugyanis az, h valaki lábfétises, számtalan formában megnyilvánulhat. A lábfétisen belül is rengeteg változat van. Van ami viszonylag enyhe, kb csak annyi h több figyelmet fordít a lábra (ugyanúgy ahogy egyesek a popóra, cicire), mint más testrészre. Van aki a harisnyás lábatkat szereti, van aki a meztent. Van aki igényli, h lábbal is kényeztessék, van akit ez nem vonz. Szerintem ez mindenkinél más és más formában van jelen. Szerintem az baromság, h aki lábfétises azt csak a lábak érdeklik, semmi más. Jó, lehet, h van ilyen is, de sztem nem ez a jellemző. Attól még, h valakit a lábak jobban izgatnak ugyanúgy fog szexelni a párjával mint bárki más.

Nálam pl ez úgy van, h szeretem a párom lábát kényeztetni, masszírozni simizni. De ez csak ilyen előjáték féle, mert a lábain keresztül közelítem meg a puncit. Pl masszázsnál egyre közelebb megyek hozzá, és elkezdem izgatni. Pl a kedvenc részem a szexből a nyalás. Mondjuk annyi különbséggel, h én nem a mellét vagy a pociját markolászom, simizem közben, hanem a combjait. Vagy, ha ő van felül akkor a lábfejébe "kapaszkodom"... Mindegy, nem részletezem tovább a lényeg az, h lábfétist nem úgy kell elképzelni, ahogy azt sokan gondolják, h semmi más nem érdekli őket a lábon kívül. Jó, lehet van ilyen is, de sztem nem ez a jellemző.

Nagy butaság általánosítani a dolgot, mert ők többnyire teljesen átlagos emberek a hétköznapokból.

Szerintem az a legjobb amit tehetsz, h kideríted, h az adott pasinak miben nyilvánul meg ez a fétise, valamint azt is tisztázzátok, h mennyire rugalmas a dologban. Pl volt egy csajszi aki azt mondta, h nem zavarja ez a dolog, csak annyit kért, h a talpához ne nyúljak. Nekem ez így vállalható volt, de egy olyannak aki pl a talpakat szereti, már lehet nem lenne az. A lényeg, h alaposan járjátok körbe a témát, aztán neked kell eldönteni, h el tudod ezeket a dolgokat fogadni vagy nem. Ha nem, akkor ne erőltesd, semmi értelme. Ha pedig igen, és ki tudod elégíteni az ilyen vágyait, akkor szörnyen hálás lesz neked, és a tenyerén fog hordozni! Alapjába véve ez nem egy veszélyes valami csak sokan (főleg itt gyk-n) túl démonizálják ezt a fajta fétist. Szerintem ne az itt olvasottakat vedd alapul, mert egy csomó baromságot ír néhány korlátolt ember. Pedig aki nincs ebben benne, az hogyan is tudhatná, h mi is ez az egész pontosan?! Többnyire csak azokat írják le amiket félinformációk alapján összeraktak a fejükben a dologról, amiknek legtöbbször közük nincs a valósághoz.

Viszont, ha valaki szeretne pontosabb képet kapni róla, szóljon, szívesen elmondom amit tudok/amiben kompetens vagyok.

2018. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!