Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, az hátrány vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, az hátrány vagy előny inkább ha egy pasi 30-40 percig dug titeket egy menet alatt?

Figyelt kérdés
Előjáték nélkül.

2018. júl. 8. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szárazon? :D Na jó, sejtem hogyan értetted, hogy az előjáték ideje nem számít bele. Épp tegnap volt egy kb. 30 percig tartó aktusban részem, azt kell mondjam, végig nagyon élveztem, pedig gumiban csináltuk, ami ugye hosszabb menet alatt irritálhatja a hüvely nyálkahártyáját, de szerencsére nem volt gond a nedvességgel. :)

35

2018. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sok, szétszakad a punim.
2018. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Talán a 40 perc már nekem is sok lenne, átlagosan 15 percig szexelünk, és az pont elég, főleg, hogy az első 2 percben már elélvezek. :D
2018. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám.
2018. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkáb napi többször 15 perc. 20/L
2018. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem az ilyen meneteket. Több, rövidebb menet híve vagyok. Max 15 perc/menet
2018. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a szex minőségétől függ. Lehet jó is, lehet unalmas is, fájdalmas is.
2018. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha az előjáték nem számít bele, akkor ez nekem már sok lenne. Nálunk 20 perc előjátékkal egy együttlét, ez idő alatt is simán elmegyek 1-2, akár 3-szor is. Utána meg már sajnos nem nedvesedem, tehát inkább lenne kellemetlen, mint kellemes.

Szóval nálam hátrány lenne.

30-40 perc inkább előjátékkal együtt, amit jól elhúzunk. De 30-40 perc csak és kizárólag d.gás, hát az sok lenne. Nem mellesleg olyan pasival még nem találkoztam (pedig kétlem, hogy az összes pasi, akivel együtt lettem volna, mind "gyorstüzelő" lett volna), aki ennyi ideig bírta volna velem anélkül, hogy ne jusson el a csúcsra. Az első csúcsra jutásom után igen csak uralkodni kellett az összesnek, hogy ne jussanak ők is csúcsra, hanem még bírják tovább, hogy nekem még több orgazmusom legyen.:)

2018. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
30-40 perc nem is hosszú, én már csináltam régen órákig.
2020. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!