Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a múlt században...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a múlt században is aggódtak a férfiak a pénisz méretük miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ez mai találmány?
2018. júl. 9. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ez zseniális, hogy nem egy szokványos méregetős kérdést tesz fel, hanem álruhába bujtatja a kérdező. De aztán kibújik a szög a zsákból és jönnek ezek a kérdések a részéről
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nos körbe 12 volt 17-26 koromban és néha vékonynak éreztem de nem volt rossz és mondtak nekem olyat hogy teljesen szét...

de később 13ra vastagítottam jelq-val és most már jó

2018. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

igazából az érdekel vajon hol fordult át ez a dolog?

mikortól jött elő ez a méregetés


azt értem h adott esetben megnézték egymásét a férfiak de mi lehetet az az eseménylánc ami után már ennyire kardinális kérdés lett a méret.

miért kapcsolták össze a női orgazmust a péniszmérettel?


nem akarok itt méreteket látni h az enyém ekkora mert nem ez a kérdés

remélem értitek :)

2018. júl. 9. 17:55
 24/30 anonim ***** válasza:

Írták már. Olvassál egy kicsit! Régebben sokkal inkább úgy vélekedtek erről a férfiak, hogy minél nagyobb annál nagyobb örömöt okoz a nőnek. Illetve minél nagyobb, annál nagyobb férfi is. Gyakran még a női hozzáállás is ez volt, hiába fájt neki adott esetben. Úgy voltak vele, hogy az törvényszerű velejáró. Ez ténykérdés, hogy leszámítva 1-2 helyszínt és kort, alacsonyabb volt a szexuális kultúra. Kevesebbet is kommunikáltak a nőkkel ilyenekről.

Eleve a történelemben az erős patriarchális társadalom valósult meg a legtöbbször. Abban pedig a nők nagyon nem is mernek ilyenekről nyíltan beszélni. Továbbá kevesebbeket érdekelt az, hogy jó e a nőnek. Így az igenis általános hozzáállás volt például, hogy ha egy nő sikít az élvezi. Nem gondoltak bele, hogy a fájdalomtól, vagy a gyönyörtől van, vagy gyakran a kettőt összemosták és együtt jár a kettő.

Az, hogy azt érzed erről többet beszélnek, többeket foglalkoztat az résszint azért van, mert mint írtam fent, nem úgy álltak hozzá, résszint meg a kommunikáció fejlődése. Ezerszer több csatorna van rá, hogy ezeknek valaki hangot adjon. Itt vagy rá te is most élő példának. De ez mindenre igaz. Rengeteg egyéb dolog van az életben, amiről régen csak szűk környezetben beszéltek, ma meg mindenhol kapod az arcodba

2018. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi a különbség?

14-15/3,8

szeretlek baba+te+én félember vagyok nélküled,már megint anyádék

hülye degenerált vagy,szerencsétlen,Á*os farka a torkomig ér...

17-19/4,2-4,4

elhagyott kinevetett,jössz?tudod hogy jó vagyok az ágyban,férjem nem basz meg nem érdekli amikor mondom neki is csak gyengén csinálja,tövig-de jól *aszol

2018. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ehhez a fordítás link merre található?
2018. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 Aki átélt ilyet az tudja
2018. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

24-es köszi

ilyen értelmes választ vártam


ami a 25-öst illeti

hát igen ő leragadt még a "kőkorban" a kinek nagyobb a bunkosbotja versenynél ...

2018. júl. 9. 18:28
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 Nem ez ugyanaz a fickó a #25ös csak annyiban árnyalt a dolog hogy közben eltelt 20év nem csak a méret hanem a tapasztalatok is változtak.
2018. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A lényeg nem változott azóta sem. Pl 12_3,5cm-es kis és vékony farkúként most is csak egy selejt az ember a szemükben, akitől minél hamarabb meg kell szabadulni.
2018. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!