Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés, amikor egy kb.18-22 centis, vastag pénisz tunkolgatja a méhszájatokat? Van olyan, aki ezt élvezi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Te egyedül vagy ilyen hülye vagy fogják a kezed? Nem unjátok még ezeket a hülye kérdéseket?
2018. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Na erre a kérdésre vártam férfiként.Remélem most már megtudjuk!

Egyébként kedves kérdező én szoktam érezni hogy a nőknek a méhszájuk alatt isteni mély sarok van a Pfe zone,Cul de sac,sőt van akinek még ugyanannyi mint a hüvelye hossza de erről senkinek egy szót se!Na azt a részt élvezik amikor nyújtod.

2018. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én elég szűk vagyok, szóval nekem az átlagos méret is olyan, mintha karóba húznának... 20L
2018. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon fáj a makkom egy rövid kemény nem nyújtható hüvellyel és erről külföldi fórumokon is olvastam hasonló hozzászólást.
2018. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Na na.Szűk nem egyenlő rövid.Találkoztam átlagos rövid fájóan rugalmatlan és szűk meglepően méllyel és szűkebb nagyon mély puha nyúlóssal is.
2018. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Na, megint egy mini faxú irigykedik... Még ha nem is vallja be...
2018. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Eddig 5 lány mondta, hogy szereti. Olyan jólesően, enyhén fáj nekik. Illetve ebből 1 nem mondta, de nem is kellett mert a barátnőm volt. Azt nem tudnám megmondani számszerűen, de sokszorosa volt az akik azt mondták, hogy nagyon nem jó.
2018. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes az összes szexes puha mély puncijú nőnél éreztem hogy menne még 5cm simán hátulról valakinél előröl is,pedig 9-10ujjam rá tudom fogni marokra fogva,9es kezem van és sokszor kicsinek érzem magam.Volt hogy szóvá is tették pedig szűk volt.
2018. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2 A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Hát legyen igazad,sok 12cm es tulajdonosa tövén minimum 5-8cm es zsírpárna rejti a fegyverét és nem tudja minek is a birtokában is van.

2018. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,még nem próbáltam. Én a vastagot szeretem
2018. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!