Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki lefeküdt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki lefeküdt a középiskolás tanárnőjével? Vagy szívesen megtenné?

Figyelt kérdés

Én ebbe a helyzetbe kerültem. A tanárnő olyan 40-50 közötti lehet, én 23.

Nagyon jó nő a tanárnő , simán letagadhatna pár évet. Tudom nem lenne helyes, de nagyon vonzó ès kívánom. Ha esetleg megtörténne nyilván titokba tartanánk, és nem kivételezne velem, már nem sokáig fog tanítani.



2018. júl. 9. 18:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%

Általánosban volt egy hatalmas mellű tanárnőnk. Mindig a melle jött be először az ajtón, aztán láttuk meg őt.

Hát igen, szívesen szopogattam volna a cickóját órák után.


20-30 között volt korban.

2018. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%

Ahova én jártam ott volt ilyen tanárnő. A tanárok tisztes hányada is odajárt. Akikkel olyan viszonyba került az ember, azokkal elég nyíltan és szabadon lehetett néha beszélni.

Sokan mondták, hogy amikor ők jártak oda, az akkor még fiatal biosz tanárnő rengeteg diákkal csinálta. Mikor én jártam oda, akkor olyan 47 lehetett szerintem és nehezen tudtam róla elképzelni. Aztán volt egy eset, nem akarom elmondani, mert hosszú, de akkor rájöttem, hogy tényleg olyan lehetett. Nekem amúgy nem jött be se akkor, se fiatalon, ahogy láttam képeken.

De később meg az egyik tanár(aki amúgy a legszigorúbb, keserűbb és mogorvább volt) egyszer csak megkattant. Elkezdte kiélni magát és össze is jött az egyik diáklánnyal. Megint egy másik tanár is összejött a volt diákjával, de akkor a lány már egyetemre járt, viszont az illető házas volt.

Most kiderül, hogy itt hányan jártak oda ahova én :D

2018. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen , az én tanárnőmnek is nagyon durván jó melle van... Valamelyik órán körbement megnézni mindenkinek valamit a füzetébe , és amikor az én padomhoz ért és javította a füzetem ,egyszerűen nemtudtam levenni a melléről a szemem.. Hálistennek nem vette észre ő sem és az osztálytársaim se. Meg amikor a tàblára ír akkor állandóan a seggét és a combjait nézem.. Nagyon rossz ez a helyzet,mert amúgy férje is van..
2018. júl. 9. 18:51
 4/49 A kérdező kommentje:

Azigen.. :D Akkor vannak ilyen esetek. :D Amúgy néha énis úgyérzem, hogy tanárnő is vonzódik hozzám vagy tetszek neki,vagy nemtudom mi a jó szó. Sokszor tesz olyan utalásokat :P Igaz nem olyan durvákat..

Miért hova jártál? :D

2018. júl. 9. 18:58
 5/49 anonim ***** válasza:
89%

Aki ráismer az tudni fogja, annyi elég is:P

Amúgy voltak még bőven esetek ott. Sok elég vicces is volt. De most már nem ugyan az az iskola. Annyit elárulok, hogy az én időmben még szombaton is volt tanítás és a 2000-es évek elejéről beszélünk, nem a múlt rendszerről. Ehhez még majd minden nap 8 tanítási óra volt.

Egyetlen egy ilyen híres középiskola volt, már így is túl sokat mondtam:D

2018. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem ismertem rá. Xd

De akkor biztos egy izgalmas suli volt :D

2018. júl. 9. 19:09
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
Van. 16 voltam, a tanárnőm 26. Megint benne lennék. Örök élmény :)
2018. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 9. 22:46
 9/49 anonim ***** válasza:
36%
Voltt egy tanárnő 27 voltt még friss úgy mond én 19 voltam nagyon megtecett bomba nő voltt én pedig ráhajtotam nagy meglepetésemre viszonozta a dolgokatt 4 hónap flört után elhítam egy esti bárba h még igyunk valamit.. Teljesen megnyiltt és szinte várta hogy mikor mondom aszt ki h no mennyünk. Nem kellet sokat várni el indultunk fel vit magához egyedül lakót egy lakásban. Lefekütünk azóta is tart a szex kapcsolat. Már nem olyan sűrűn mint akkor de ha talizunk akkor mindig van valami 24f
2018. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Én a tesitanárommal lennék szivesen:D

Olyan popsija van hogy zabálnám egyfolytában és nem egyszer felállt már a bot órán.

Ilyen 40-es lehet max.

Szivesen mennék be vele a szertárba:D

18/F

2018. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!