Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán egy éve olvastam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán egy éve olvastam, hogy valakinek a felesége (40 vagy inkább 50) egy középiskolás sráccal "barátkozik". Akkor csodálkoztam és nem is nagyon hittem el. De most már elhiszem. A helyzet az, hogy én is középiskolás vagyok és . Lehet, hogy én is?

Figyelt kérdés

Egymásba szerettünk a legjobb haverom anyukájával.

Nagyon ciki? Nem tudom meddig tarthat,de elképzelni sem akarom a végét.

Nem tudom,más is van-e így,ilyen helyzetben.

Kivel tudnék erről (de komolyan és nem "szakemberrel") beszéli aki esetleg átélte (éli) már ezt a csodálatos élményt...Csupa "nem tudom".........



#fiú #barátom anyukája
2017. okt. 23. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Középiskolás vagyok én is, és én is ismerkedtem már idősebb csajokkal, de ők is max 6-7 évvel voltak idősebbek nálam, nem ennyire
2017. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk, várjunk... barátkozik, vagy udvarol? Mert azért a kettő nem teljesen ugyanaz. :)
2017. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tart?

Mennyi a kor különbség?

2017. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

ferjes, vagy elvalt? amugy a haverodnak nagyon gaz lenne, ha ez kiderulne...szerencsere az en szuleim boldogan egyutt elnek, de tegyuk fel, ha mondjuk a legjobb baratnom osszejonne az apammal...hat biztos, hogy egy jo darabig egyikkel se beszelnek. se akkor, ha egy haverom, az anyammal.

19/L

2017. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap kérdezted hogy a nő 10 évvel idősebb mint Anyud és nem tudod hogy bele menj egy ilyen idős nővel dugó kapcsiba mert meredeknek érzed
2017. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben vagy legalább 16 nincs miről beszélni, ugyanakkor a barátod nem tudom mennyire örülne annak ha megtudná, hogy az anyja a legjobb barátjával jár. Neked nyilván nyereség, hogy egy érett tapasztalt nővel van lehetőséged "tanulni" de azért ne nagyon reménykedj, pár évnél több ebben nincs. (mondjuk van ellenpélda is, Macron)
2017. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Kulagép?
2017. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár nem ilyen "segítség"et kerestem.Néhány válasznak nem látom az értelmét,pl:"te vagy a Kulagép?"-ez mi vagy mit jelent?
2017. okt. 24. 15:19
 9/12 A kérdező kommentje:

...vagy mi az,egy éve,hogy 10 évvel idősebb mint anyud..stb

Mindenesetre köszönöm a priviket is,ott talán olyan is van aki tudja miről beszélekvsg

2017. okt. 24. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem láttad az Amerikai Pitét. :)
2017. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!