Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ez titeket is izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez titeket is izgat vagy csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy engem nagyon fel tud izgatni a pasim farka nyugalmi állapotban. ( tehát nem akkor mikor nagy és kemény, hanem mikor olyan pici kis puha) olyankor imádom fogdosni, számba venni ( olyankor még befér az egész) mert baromira felizgat. Sokszor van olyan, hogy ha már félig kemény neki, akkor picit hagyom, hogy lankadjon vissza, és akkor még picit játszadozok vele. Persze nyilván "harcra kész" állapotában is imádom, de valamiért olyan pici, lankadtként baromira izgat. Ezzel más is van így vagy ez nagyon fura és beteg? :D

2018. júl. 11. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteg ez? Nekem alapból a húspénisz jön be, nem a vér, azaz amikor majdnem akkora állva mint lankadtan.


Inkább a partneredet kérdezd, hogy bejön-e neki ha épp kezd felállni és hagyod lelankadni.

2018. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Én is igy vagyok vele! Ezért szeretek együtt furodni vele hideg vizben
2018. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hideg vízben 😯? Remélem szőrteleníti a hancúrlécét a csávód, különben keresheted fésűvel!
2018. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 -es azt én is imádom 😊
2018. júl. 11. 00:41
 5/7 Bentekerrels ***** válasza:

elso kommentelo, ez tèvedès, pont forditva mondod.


hus pènisz: majdnem akkora lankadtan mint felàlva, max 2-3 cm kulombsèg.


vèr pènisz: lankadtan pici, nagy kulombsèg merevedèsnèl: akàr plusz 10cm is lehet

2018. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem izgat, de nem hiszem, hogy beteges lenne. Nekem olyan esetlen amikor nem kemény, de kinek mi..
2018. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első is így írta. Vesszőket meg kéne tanulni értelmezni!

Amúgy nekem "vér" van és mindig nagyon zavarban vagyok amikor még lankadt és meztelenül kéne lennem. De én is imádom lankadtan markolászni a sajátomat:D Megnyugtató érzés.

De a leginkább az, amikor félig áll és csinálja ezt egy lány. Én nagyon nehezen alszom más mellett, de így simán eltudnék aludni. Kértem is meg a barátnőmet, hogy játsszon vele ameddig elalszom, legalább egyszer az életben. De persze nem tette meg, mert unalmas és fárasztó rövid idő után

2018. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!